Система показників рентабельності підприємства та шляхи її підвищення

Курсова робота (код: sam601)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Система показників рентабельності як складова системи управляння підприємством

1.1. Сутність рентабельності підприємства
1.2. Система показників рентабельності підприємства

Розділ 2. Аналіз рентабельності ПП «Вайріз»

2.1. Загальна організаційно-економічна характеристика ПП «Вайріз»
2.2. Аналіз рентабельності ПП «Вайріз» та пропозиції щодо її підвищення
2.3. Шляхи використання інформаційних технологій в оцінці рентабельності ПП «Вайріз»
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту прибутковості діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент рентабельності та шляхи її підвищення"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розкрито актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, простежено мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи оцінено місце аналізу в управлінні підприємством, оглянуто науковий зміст прибутку підприємства, визначено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, представлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, надано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, досліджено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи роз'яснено економічний аналіз об’єкта дослідження, наведено організаційно-інформаційну модель аналізу, окреслено методику загального аналізу прибутковості діяльності підприємств, опрацьовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, обстежено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, зумовлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розглянуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано пропозиції щодо удосконалення аналізу прибутку підприємства в системі господарської діяльності.


Рисунок з фінансового менеджменту рентабельності та шляхи її підвищення


Курсова з фінансового менеджменту

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку