Система показників рентабельності підприємства та шляхи її підвищення

Курсова робота (код: sam601)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Система показників рентабельності як складова системи управляння підприємством

1.1. Сутність рентабельності підприємства
1.2. Система показників рентабельності підприємства

Розділ 2. Аналіз рентабельності ПП «Вайріз»

2.1. Загальна організаційно-економічна характеристика ПП «Вайріз»
2.2. Аналіз рентабельності ПП «Вайріз» та пропозиції щодо її підвищення
2.3. Шляхи використання інформаційних технологій в оцінці рентабельності ПП «Вайріз»
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту прибутковості діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент рентабельності та шляхи її підвищення"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі оглянуто актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також наведено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи з'ясовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розглянуто теорію аналізу прибутку підприємства, висвітлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розроблено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, опрацьовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, представлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи досліджено розробку і обґрунтування методики аналізу, визначено теоретичну модель аналізу, проаналізовано методику загального аналізу прибутковості діяльності підприємств, оцінено напрямки удосконалення методики аналізу, вивчено аналіз впливу факторів на результативний показник, охарактеризовано економічний аналіз якості користування, зумовлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу прибутку підприємства в умовах ринкових відносин.


Рисунок з фінансового менеджменту рентабельності та шляхи її підвищення


Курсова з фінансового менеджменту

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку