Аналіз ефективності використання трудових ресурсів

Курсова робота (код: sam571)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аналізу трудових ресурсів підприємства та ефективності їх використання

1.1. Економічна суть трудових ресурсів підприємства
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу трудових ресурсів підприємств

Розділ 2. Аналіз трудових ресурсів підприємства та ефективності їх використання

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства ДП «Меркс Мобіле»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу трудових ресурсів підприємства та ефективності їх використання
2.3. Загальний аналіз трудових ресурсів підприємства
2.4. Аналіз ефективності використання трудових ресурсів

Розділ 3. Методика трудових ресурсів підприємства та ефективності їх використання в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки продуктивності праці робітників підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання трудових ресурсів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі зумовлено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, оцінено мету і завдання дослідження, а також надано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи досліджено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, проаналізовано теорію аналізу праці та її продуктивності на підприємстві, розроблено нормативно-правову базу з аналізу, наведено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розкрито характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, сформульовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи простежено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розглянуто організаційно-інформаційну модель аналізу, представлено аналіз структури і динаміки продуктивності праці робітників підприємств, вивчено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оглянуто здійснення чинникового аналізу, опрацьовано економічний аналіз якості користування, окреслено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в нових умовах господарювання.


Рисунок з аналізу господарської діяльності ефективності використання трудових ресурсів


Курсова з оцінки

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку