Аналіз ефективності використання трудових ресурсів

Курсова робота (код: sam571)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аналізу трудових ресурсів підприємства та ефективності їх використання

1.1. Економічна суть трудових ресурсів підприємства
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу трудових ресурсів підприємств

Розділ 2. Аналіз трудових ресурсів підприємства та ефективності їх використання

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства ДП «Меркс Мобіле»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу трудових ресурсів підприємства та ефективності їх використання
2.3. Загальний аналіз трудових ресурсів підприємства
2.4. Аналіз ефективності використання трудових ресурсів

Розділ 3. Методика трудових ресурсів підприємства та ефективності їх використання в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки продуктивності праці робітників підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання трудових ресурсів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оглянуто актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи проаналізовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, досліджено економічну сутність праці та її продуктивності на підприємстві, наведено нормативно-правову базу з аналізу, розкрито характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, оцінено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розроблено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи висунуто розробку і обґрунтування методики аналізу, з'ясовано організаційно-інформаційну модель аналізу, вивчено вертикальний і горизонтальний аналіз продуктивності праці робітників підприємств, простежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, опрацьовано здійснення чинникового аналізу, зумовлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено шляхи поліпшення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в нових умовах господарювання.


Рисунок з аналізу господарської діяльності ефективності використання трудових ресурсів


Курсова з оцінки

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку