Фінансовий аналіз власного капіталу підприємства

Курсова робота (код: sam661)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретико-методологічні основи обліку і аналізу власного капіталу

1.1. Економічна сутність власного капіталу та його складових
1.2. Методологія аналізу власного капіталу та ефективності його використання

Розділ 2. Аналіз власного капіталу ПАТ «Кременчуцьке кар’єроуправління «Кварц» та ефективності його використання

2.1. Організаційно-економічна характеристика ПАТ «Кременчуцьке кар’єроуправління «Кварц»
2.2. Аналіз власного капіталу ПАТ «Кременчуцьке кар’єроуправління «Кварц»
2.3. Оцінка ефективності використання власного капіталу ПАТ «Кременчуцьке кар’єроуправління «Кварц»
2.4. Узагальнення результатів аналізу власного капіталу ПАТ «Кременчуцьке кар’єроуправління «Кварц» та ефективності його використання

Розділ 3. Напрямки удосконалення аналізу власного капіталу ПАТ «Кременчуцьке кар’єроуправління «Кварц» та ефективності його використання

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансових ресурсів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз власного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота включає передмова, а також теоретичні розділи, а також методичні основи й висновки і пропозиції, список використаної літератури й додаткові матеріали.

В передмові розроблено роль теми курсового дослідження, ціль і завдання дослідження і наведено предмети й об’єкти і інформаційні бази й методичні засоби й наукову новизну проекту.

В першій рубриці оцінено економічну суть предмету дослідження, розгляд ступеню розробки цих тем вітчизняними та зарубіжними науковцями, визнання і доказ вимоги власного напрямку вивчення проблеми, перегляд права і бази й професіональної літератури та складена характеристика системи побудови керування підприємства і проаналізовані його головні показники господарювання та активу і пасиву в русі за колишні три періоди, можливості діяльності компанії загалом і за окремими курсами і оцінку стосовно резервів підвищення якості функціонування товариства.

У аудиторській рубриці проаналізовано організацію контролю, проведення перевірки фінансових ресурсів та вивчено систему бухгалтерського обліку в організації, методику внутрішнього контролювання й узагальнення результатів контролю, створення звіту контролю.

В висновку охарактеризовано наслідки здійсненого дослідження за темою курсової роботи і показані пропозиції стосовно вдосконалення аудиту фінансових ресурсів.

Список вживаних джерел укладається з матеріалів, що використовувались при вивченні теми. По тексту курсовика вставлені посилання на число джерела в переліку.

В додатку надані розроблені автором форми документів, баланс і звіт про сукупний дохід із річної звітності суб’єкта господарювання а також аналітичні табличні матеріали і загальні наслідки аналітичних обрахунків і інакші матеріали, використані в курсовому проекті.

Курсовик створений узгоджено із методикою вищому навчальному закладі, в якому він був зданий, а також узгоджено до вимог МОН України. По тексту представлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Надана курсова робота була уже успішно захищена в київському вищому навчальному закладі. Її можна споживати як стандарт для виготовлення своєї курсової роботи або для більшого розучування тематики досліджування.


Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових коштів підприємства.

Рисунок з аналізу господарської діяльності власного капіталу


Курсова з оцінки

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку