Аудит доходів підприємства

Курсова робота (код: sam560)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Концептуальні основи аудиту доходів товариства

1.1. Економічна оцінка доходів товариства
1.2. Економіко-правовий розгляд нормативної основи і огляд спеціалізованої бази із контролю доходів товариства

Розділ 2. Планування і методологія контролю доходів товариства

2.1. Організаційно-економічна оцінка товариства
2.2. Організація перевірки доходів товариства
2.3. Напрями аудиту доходів товариства
2.4. Узагальнення і виконання наслідків аудиту доходів товариства

Розділ 3. Методологія аудиту доходів товариства у системі використання комп’ютерних інформативних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю доходу діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит доходів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота розподіляється на: введення, концептуальні розділи, практичні розділи та висновок, список уживаної літератури та додатки.

В вступі окреслено актуальність теми курсового проекту й ціль і завдання проекту, надано предмет і об’єкти та інформаційні бази й методологічні прийоми, напрямки апробації проекту.

У теоретичному пункті визначено економічний зміст об’єкту роботи, оцінку ступеню опрацювання досліджуваних тем українськими та іноземними фахівцями, визначення і доказ вимоги свого напрямку опрацювання питання, характеристику законодавства і основи, професіональної літератури й висунута аналітика стану побудови менеджменту компанії й оцінені його основні статті діяльності й ресурсів в русі за попередні три роки і можливості розвитку фірми взагалі та за окремими напрямами та оцінки щодо резервів покращання ефективності роботи компанії.

В методичній рубриці розроблено систему контролю та проведення контролю доходу діяльності підприємств і висунуто систему фінансового обліку в товаристві й методику внутрішньогосподарського контролю та виведення результатів перевірки й написання звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях надано наслідки виконаного досліду за задумом курсового проекту, представлені напрями відносно удосконалення аудиту доходу діяльності підприємств.

Реєстр застосованих джерел укладається із матеріалів, які використовувались при вивченні теми. По тексту роботи проставлені посилання на число літератури у списку.

В додатках показані створені автором конфігурації документів, форма №1 та форма №2 з статистичних звітів компанії а також інформативні табличні матеріали і попередні наслідки оцінювальних розрахунків та інакші матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений згідно із методологією ВИШі, в якому він був зданий, а також узгоджено до потреб МОН України. За текстом вставлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Надана курсова робота була вже благополучно захищена в столичному вищому навчальному закладі. Її можливо споживати як зразок для створення особистої курсової роботи або для сильнішого пізнання тематики досліджування.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку