Аудит капіталу підприємства та ефективності його використання

Курсова робота (код: sam631)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту капіталу та ефективності його використання

1.1. Сутність та економічна характеристика капіталу
1.2. Теоретико-методичні підходи до аудиту капіталу та ефективності його використання

Розділ 2. Організація та методика аудиту капіталу та ефективності його використання на підприємстві

2.1. Оцінка діяльності та якості фінансової звітності ТОВ «Геракл»
2.2. Планування аудиту капіталу на базі ТОВ «Геракл»
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю капіталу ТОВ «Геракл»
2.4. Тестування операцій та залишків на рахунках капіталу ТОВ «Геракл»
2.5. Формування висновків за результатами аудиту капіталу ТОВ «Геракл» та пропозиції щодо ефективності його використання

Розділ 3. Методика аудиту капіталу та ефективності його використання на підприємстві в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем

3.1. Організація аудиту капіталу на підприємстві в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем
3.2. Проблеми та перспективи аудиту капіталу та ефективності його використання в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю джерел фінансування діяльності на підприємстві, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит капіталу та ефективності його використання"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота містить вступ, теоретичні частини і практичні рубрики й висновки і пропозиції, список уживаної літератури й додатки.

У введенні обстежено вагомість тематики курсового проекту і мету й задачі дослідження та висунуто предмети й об’єкти й інформацію та методичні засоби, напрямки апробації дослідження.

В першому розділі вивчено методичну сутність предмету курсової, оцінку ступеню розкриття досліджуваних проблем нашими та іноземними науковцями, визначення і обгрунтування необхідності власного напряму опрацювання проблеми, перегляд права і підстави і професіональних джерел, надана характеристика системи структури управління суб’єкта господарської діяльності, проаналізовані його головні показники господарювання і балансу у динаміці за колишні три роки, перспектива розвитку компанії взагалі, за певними курсами та оцінювання стосовно можливостей підвищення ефективності роботи компанії.

В другій рубриці окреслено організацію контролю й здійснення аудиту джерел фінансування діяльності на підприємстві та висвітлено систему бухобліку в товаристві, методику внутрішнього контролювання, виведення результатів перевірки й складення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях з'ясовано наслідки проведеного опрацювання за задумом курсового проекту, висунуті пропозиції щодо покращання аудиту джерел фінансування діяльності на підприємстві.

Реєстр використаних джерел складається із матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. За текстом роботи проставлені виноски на число джерела в списку.

В додаткових матеріалах показані розроблені автором шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіт про сукупний дохід із фінансової звітності суб’єкта господарювання й інформативні табличні матеріали і попередні наслідки аналітичних обрахунків а також інакші матеріали, вживані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний узгоджено із методологією вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також узгоджено до вимог МОН України. За текстом відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Надана курсова робота була уже якісно складена в українському університеті. Її можна застосовувати як приклад для написання власної курсової роботи або для більшого пізнання тематики досліджування.


Рисунок з аудиту капіталу та ефективності його використання


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Курсова робота на тему Аудит власного капіталу та його використання


Аудит власного капіталу підприємства та ефективності його використання - курсова робота


Курсова з аудиторського контролю капіталу підприємства


Контроль збереження та використання капіталу акціонерних товариств: курсова з аудиторського контролю


Курсова робота з теми: Перевірка основного капіталу підприємства


У нашій базі є готові курсові з перевірки готівкових і безготівкових монетарних активів підприємства.
Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку