Аудит формування та розподілу чистого прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam632)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту формування та розподілу чистого прибутку в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем

1.1. Чистий прибуток: економічна характеристика, особливості формування та розподілу
1.2. Теоретико-методичні підходи до аудиту формування та розподілу чистого прибутку в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем

Розділ 2. Організація та методика аудиту формування та розподілу чистого прибутку підприємства в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем

2.1. Оцінка діяльності та якості звітності ТОВ «Лелека»
2.2. Планування аудиту формування та ефективності використання чистого прибутку підприємства в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю за формуванням та розподілом чистого прибутку ТОВ «Лелека»
2.4. Тестування операцій та залишків на рахунках чистого прибутку ТОВ «Лелека»
2.5. Формування висновків за результатами аудиту формування та розподілу чистого прибутку ТОВ «Лелека»
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю чистого фінансового результату діяльносі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит формування та розподілу чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота структурується на: вступ, а також теоретичні бази й методологічні основи і висновок, перелік використаної літератури, додаткові матеріали.

У вступі оглянуто роль тематики курсового дослідження та мету й завдання проекту та висвітлено предмети і об’єкти й інформаційні бази і методичні засоби і наукову новизну роботи.

У концептуальному розділі надано економічну характеристику об’єкту роботи, розгляд рівня розробки поточних тем вітчизняними та закордонними науковцями, визнання і підтвердження потреби власного напряму вивчення питання і аналіз законодавчої бази, професійних джерел та висунута аналітика системи побудови управління підприємства та оцінені його головні статті діяльності й ресурсів у русі за попередні три роки та майбутнє господарювання товариства в цілому й за відокремленими курсами і враження стосовно можливостей підвищення якості функціонування фірми.

В прикладній рубриці оцінено планування контролю і проведення перевірки чистого фінансового результату діяльносі і опрацьовано систему бухобліку у товаристві, методику внутрішньогосподарського контролю і реалізація наслідків ревізії, створення звіту аудиту.

У висновку простежено результати здійсненого дослідження за концепцією курсового дослідження і показані напрями щодо вдосконалення перевірки чистого фінансового результату діяльносі.

Регістр використаної літератури збирається із матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. По тексту курсовика проставлені виноски на число літератури в реєстрі.

У додатках представлені розроблені автором форми документів, форма №1, форма №2 із річних звітів суб’єкта господарювання і інформативні табличні матеріали, загальні наслідки аналітичних обрахунків та інакші джерела, вживані у курсовому проекті.

Курсовик створений згідно із методикою університеті, в котрому він був зданий, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом надані графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Дана курсова робота була уже успішно захищена в провідному інституті. Її можна вживати як зразок для створення Вашої курсової роботи або для більшого пізнання теми дослідження.


Рисунок з аудиту формування та розподілу чистого прибутку


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Курсова робота на тему Контроль розрахунків з нарахування та сплати податку на прибуток


Контроль формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств - курсова робота


Курсова з аудиторського контролю розрахунків торгового підприємства з бюджетом з податку на прибуток


Перевірка розрахунків з бюджетом з податку на прибуток та ПДВ: курсова з аудиторського контролю


Курсова робота з теми: Контроль ефективності використання прибутку підприємства


У нашій базі є готові курсові з перевірки розрахунків підприємства.
Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку