Теоретичні засади та практика фінансового обліку надходження та вибуття інших необоротних активів

Курсова робота (код: sam575)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність інших необоротних активів
2. Економіко-правовий аналіз нормативно-правової бази та спеціальної літератури
3. Коротка організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Первинний облік надходження та вибуття інших необоротних активів
5. Аналітичний та синтетичний облік надходження та вибуття інших необоротних активів
6. Шляхи удосконалення обліку надходження та вибуття інших необоротних активів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку постійних ресурсів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік надходження та вибуття інших необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота складає вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі надано актуальність обліку необігових ресурсів, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто методичні прийоми курсової роботи обліку. В розділі по теорії курсової роботи роз'яснено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, представлено ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, вивчено теоретичні засади необоротних активів підприємства, охарактеризовано нормативно-правову базу, визначено роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, розкрито аналіз діяльності підприємства. В практичному розділі курсової роботи сформульовано організацію обліку, висунуто зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, первинний облік постійних ресурсів підприємств, висвітлено фінансовий облік, обстежено генерування даних обліку в звітності, досліджено застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження обліку, а також проаналізовано пропозиції щодо удосконалення обліку необоротних активів підприємства в системі ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку