Теоретичні засади та практика фінансового обліку надходження та вибуття інших необоротних активів

Курсова робота (код: sam575)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність інших необоротних активів
2. Економіко-правовий аналіз нормативно-правової бази та спеціальної літератури
3. Коротка організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Первинний облік надходження та вибуття інших необоротних активів
5. Аналітичний та синтетичний облік надходження та вибуття інших необоротних активів
6. Шляхи удосконалення обліку надходження та вибуття інших необоротних активів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку постійних ресурсів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік надходження та вибуття інших необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота об'єднує вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі розглянуто актуальність обліку необігових ресурсів, проаналізовано мету і завдання курсової роботи, а також представлено інформаційну базу курсової роботи обліку. В навчальному параграфі дослідження простежено відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, надано облік як інформаційна база управління, визначено теоретико-методичні основи необоротних активів підприємства, розкрито законодавчі акти, досліджено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, охарактеризовано організаційно-економічну характеристику підприємства. В другій частині курсової роботи висвітлено організацію обліку, окреслено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, первинний облік постійних ресурсів підприємств, роз'яснено бухгалтерський облік, оглянуто формування бухгалтерської звітності, оцінено використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження обліку, а також розроблено направлення щодо покращення обліку необоротних активів підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку