Облік необоротних активів підприємств
Курсова робота (код: sam657)
Зміст
Розділ 1. Теоретико-методологічнi передумови організації облікового процесу необоротних активів
1.1. Економічна сутність необоротних активів та особливості їх класифікації1.2. Організація обліку операцій з необоротними активами
Розділ 2. Особливості організації роботи облікового апарату та облікової політики ТОВ «ФК «Імперія капіталу»
2.1. Організаційно-економічна характеристика діяльності ТОВ «ФК «Імперія капіталу»2.2. Організація облікового процесу на підприємстві ТОВ «ФК «Імперія капіталу»
2.3. Аналіз облікової політики ТОВ «ФК «Імперія капіталу»
Розділ 3. Сучасний стан та напрямки вдосконалення організації обліку ТОВ «ФК «Імперія капіталу»
3.1. Сучасний стан організації обліку ТОВ «ФК «Імперія капіталу»3.2. Рекомендації стосовно покрашення обліку основних засобів ТОВ «ФК «Імперія капіталу»
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:

відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади бухобліку основних засобів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік необоротних активів"
Структура курсової роботи по проблемі
Дана курсова робота складається із підрозділів: преамбула, концептуальні бази, аналітичні основи і висновок, список використаної літератури, додаткові матеріали.
В преамбулі висвітлено важливість теми курсового проекту й мету та задачі проекту, представлено предмети й об’єкти й інформативні матеріали та методи і наукову новизну проекту.
У концептуальному розділі оглянуто теоретико-методичну сутність об’єкту курсової, оцінку ступеню опрацювання досліджуваних проблем вітчизняними та зарубіжними вченими, визнання і доказ вимоги власного напряму опрацювання проблеми й перегляд правової підстави й професіональної літератури і зроблена характеристика становища побудови управління товариства та оцінені його загальні дані діяльності, активу і пасиву в русі за колишні 3-4 періоди, можливості розвитку компанії загалом й за відокремленими напрямами та оцінку стосовно ресурсів підвищення ефективності функціонування компанії.
В практичній частині представлено організацію контролю та методику перевірки основних засобів, простежено систему бухобліку в компанії й методику внутрішнього контролювання і виведення результатів контролю та складення висновку перевірки.
У висновках і пропозиціях оглянуто результати зробленого досліду за концепцією курсового проекту і представлені напрями щодо покращання контролю основних засобів.
Регістр вживаної літератури укладається із матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. За текстом роботи виставлені посилання на номер літератури в переліку.
В додатку надані складені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіти про фінансові результати з статистичної звітності компанії й інформативні табличні матеріали а також попередні результати аналітичних обчислень та інші джерела, використані у курсовому проекті.
Курсовик створений відповідно з методичкою вищому навчальному закладі, в котрому він був зданий, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту представлені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Поточна курсова робота була вже якісно складена у українському університеті. Її можливо вживати як стандарт для написання своєї курсової роботи або для сильнішого розучування тематики дослідження.
Рисунок з бухгалтерського обліку необоротних активів
