Бухгалтерський облік операцій підприємства на поточному рахунку в банку

Курсова робота (код: sam585)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ

Розділ 1. Виробничо-фінансова характеристика підприємства

Розділ 2. Сутність і класифікація грошових коштів

Розділ 3. Облік грошових коштів на рахунках банку

3.1. Організація обліку на підприємстві
3.2. Порядок відкриття поточного рахунку в банку
3.3. Документальне оформлення надходження і вибуття грошових коштів на поточному рахунку в банку
3.4. Синтетичний та аналітичний облік грошових коштів на рахунках банку
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку розрахункових рахунків підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік операцій на поточному рахунку в банку"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота складає вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі окреслено актуальність обліку готівкових і безготівкових монетарних активів, розглянуто мету і завдання дослідження, а також обстежено методичні прийоми дослідження обліку. В розділі по теорії курсової роботи досліджено можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, простежено ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, висвітлено теоретичний зміст грошових коштів підприємства, з'ясовано законодавство і наукові посібники і статті, надано полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, сформульовано організаційно-економічну характеристику підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи зумовлено організацію обліку, визначено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документальне забезпечення розрахункових рахунків підприємства, висунуто бухгалтерський облік, проаналізовано узагальнення показників у звітах підприємства, вивчено застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження обліку, а також оглянуто пропозиції щодо удосконалення обліку грошових коштів підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Рисунок з бухгалтерського обліку операцій на поточному рахунку в банку


Курсова з бухобліку

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку