Курсова робота на замовлення в Києві

Замовити курсову роботу в місті Київ та всій Україні

Ми займаємось написанням курсових робіт з бухгалтерського і фінансового обліку, аудиту, економічного і фінансового аналізу, АГД, контролю і ревізії, економіки і фінансів підприємства, маркетингу, менеджменту та інших економічних предметів. Виконуємо написання курсових робіт з 2000 року для провідних ВУЗів Києва і України таких як: КНЕУ, КНТЕУ, КНУ ім. Т. Шевченка, НАУ, НУХТ, КНУТД, МАУП та багатьох інших.


Термін виконання курсової роботи замовлення - 4-7 днів.

Ви можете замовити курсову роботу терміново - від 1 дня.

Форма замовлення курсові роботи

Для замовлення написання курсової роботи або отримання консультації з наших послуг заповніть форму (обов'язково вкажіть e-mail або телефон для зв'язку з Вами):


Вартість наших послуг із замовлення і купівлі курсової роботи

Ціни на наші послуги - недорогі:

- замовити теоретичну курсову роботу - від 500 грн.

- заказ написання практичної курсової роботи - від 750 грн.

- купити готову курсову - 250 грн.


Чим ми краще наших конкурентів

- Наш колектив виконує замовлення на курсові роботи з 2000 року

- Наша команда складається з професіоналів своєї справи - викладачів ВУЗів, кандидатів економічних наук, аспірантів.

- У нас найкраще співвідношення вартості та якості виконання курсової роботи

- Ми супроводжуємо заказану курсову роботу до захисту (виправляємо всі зауваження керівника)

- Замовлені курсові роботи виконуються відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України та вищого учбового закладу, де вона захищатиметься

- Ми надаємо базкоштовні консультації з теми замовленої курсової роботи

- Ми гарантуємо якісне виконання замовлення курсової роботи і супроводження замовленої курсової роботи до її успішного захисту.


Відгуки наших клієнтів, що замовили курсову чи диплом

Дуже дякую! Замовлена дипломна робота написана дуже якісно. Викладачі теж оцінили. За неї на захисті отримала "Відмінно"

Марина з Києва

Благодарю. С Вами приятно иметь дело.

Виктор

Дуже рада, що замовила у вас! Від керівника курсової роботи зауважень не було. Її одразу затвердили до захисту без зауважень і доробок.

Олена Київ

Спасибо. Приятно с Вами сотрудничать!)

Ляна

Контакти, за якими можна з нами зв'язатись

Наш офіс знаходиться в Києві, в той же час ми виконуємо закази по всій Україні.


Також можна надіслати Ваш телефон і Вам зателефонують в найближчий час:
Внесіть номер телефону в це поле:

Курсові на замовлення в Києві та інших містах України

Де замовити курсову роботу? Таке питання постає перед багатьма студентами, які вимушені працювати протягом навчання. Часу для написання курсової роботи самостійно не вистачає, тому студенти змушені звертатись по допомогу, щоб заказати курсову роботу у сторонніх організацій. Але не всі виконавці написання курсових робіт відмічаються якістю виконання замовлення на курсову. Іноді написана курсова робота на замовлення не допускається до захисту.

При написанні курсових робіт на замовлення ми використовуємо тільки новітню економічну літературу, діючу законодавчу і нормативну базу, результати дослідження відомих вчених-економістів, статті в наукових і спеціалізованих виданнях, а також дисертації з економічних наук. Виконання замовлення з написання курсової роботи здійснюється українською мовою, згідно всіх вимог ВНЗу, де буде захищатись курсова робота і Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, що забезпечує позитивну рецензію керівника курсової роботи і вдалий захист.

Здійснюємо написання курсових робіт з фінансового обліку, аудиту, економічного аналізу, контролю і ревізії, аналізу господарської діяльності, економіки підприємства, менеджменту, маркетингу, фінансів підприємства та інших економічних дисциплін. Всі курсові роботи виконуються на даних реально існуючих підприємств: фінансової звітності - балансу, звіту про фінансові результати, звіту про рух грошових коштів, звіту про власний капітал, приміток до річної фінансової звітності, регістрах бухгалтерського обліку, виписок з банківських поточних рахунків, первинних документах тощо.

Всі курсові роботи, що написані під замовлення супроводжуються до захисту, тобто виправляються всі зауваження керівника, недоліки в курсовій роботі до позитивного відгуку керівника курсової роботи.

Заказати курсову роботу з гарантією

Для замовлення курсової роботи необхідно надати методичку з написання курсової роботи і зміст роботи, затверджений викладачем. Якщо плану курсової роботи немає, то ми безкоштовно складаємо зміст курсової, який потрібно затвердити у керівника, після чого здійснюється написання курсової роботи. Затверджений зміст курсової забезпечує допущення її до захисту керівником без додаткових доопрацювань.

Якщо викладач виявив необхідність доробки курсової роботи, то виправлення зауважень і внесення коректив в курсову роботу виконується безкоштовно і в найкоротші строки.

Сучасна літературна і нормативна база, наявна у нас, а також високий професіоналізм наших виконавців забезпечують написання якісної курсової роботи і позитивний захист.