Аналіз та аудит ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: krab)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
2. Економічна сутність ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі
4. Аналіз показників рентабельності
5. Аналіз показників ділової активності
6. Матричний метод оцінки ефективності господарської діяльності
7. Методика аналізу ефективності господарської діяльності в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота розподіляється на: вступ, а також теоретичні розділи та практичні пункти, а також висновки і пропозиції, реєстр використаних джерел, доповнення.

В введенні висвітлено важливість тематики курсової роботи й мету, завдання дослідження і опрацьовано предмети та об’єкти, інформаційні бази і методологічні прийоми, наукову новизну проекту.

В концептуальній частині представлено методичне поняття об’єкту роботи, оцінку рівня розробки поточних проблем вітчизняними та зарубіжними ученими, визнання і підтвердження вимоги особистого напрямку опрацювання теми й огляд нормативної основи й фахових джерел й зроблена аналітика порядку конструкції керування суб’єкта господарювання й проаналізовані його загальні статті господарювання та балансу у динаміці за колишні три роки і можливості розвитку суб’єкта господарської діяльності в цілому та за відокремленими шляхами і враження стосовно запасів підвищення якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У аналітичній частині окреслено складання програми контролю, методологію аудиту ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі і розкрито систему фінансового обліку у фірмі й методику внутрішнього контролю і реалізація результатів перевірки та складення звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях представлено результати зробленого опрацювання за ідеєю курсового проекту, описані путі для покращання контролю ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі.

Реєстр вживаних джерел укладається з матеріалів, що використовувались при дослідженні тематики. За текстом роботи вставлені виноски на число літератури в реєстрі.

У додатку показані складені автором шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіти про фінансові результати з статистичної звітності компанії а також інформативні таблиці, первинні результати аналітичних обрахунків і інші матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний згідно із методичкою ВИШі, де він був зданий, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту вставлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу керування. Поточна курсова робота була уже успішно складена в столичному інституті. Її можна споживати як приклад для написання своєї курсової роботи чи для більшого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.