Аналіз видатків на медикаменти і харчування в закладах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kurs101)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1.Економічна сутність видатків на медикаменти і харчування в закладах
охорони здоров'я
2.Економіко-правова і нормативна база аналізу
3.Організаційно-економічна характеристика дитячої клінічної лікарні №9
4.Організаційно-інформатична модель аналізу
5.Методика аналізу видатків на медикаменти і харчування
6. Методика аналізу видатків на медикаменти і харчування в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки видатків на медикаменти і харчування в закладах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розкрито актуальність контролю і ревізії ліків медичних установ, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також висвітлено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи обстежено місце аналізу в управлінні підприємством, проаналізовано теорію аналізу використання лікарських засобів закладів охорони здоров'я, висунуто нормативно-правову базу з аналізу, простежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, сформульовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, зумовлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи представлено розробку і обґрунтування методики аналізу, надано теоретичну модель аналізу, визначено методику загального аналізу видатків на медикаменти і харчування в закладах охорони здоров'я, розроблено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, наведено здійснення чинникового аналізу, з'ясовано економічний аналіз якості користування, оглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено направлення щодо покращення аналізу використання лікарських засобів закладів охорони здоров'я в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.