Контроль і ревізія цільового використання бюджетних коштів в установах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kurs103)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність бюджетних коштів як об'єкт контролю
2. Ревізія і контроль в системі управління бюджетними коштами
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази і огляд літератури з питань контролю і ревізії використання бюджетних коштів
4. Організаційно-економічна характеристика Інституту педіатрії, акушерства і гінекології Академії медичних наук України
5. Організація і планування ревізійного процесу
6. Організаційно - інформаційна модель аналізу і контролю використання бюджетних коштів
7. Аналіз виконання кошторису
8. Методика контролю і ревізії надходження і використання бюджетних коштів
9. Контроль і ревізія використання бюджетних коштів в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю цільового використання бюджетних коштів в установах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має такі розділи як передмова та теоретичні пункти й аналітичні розділи і висновки і пропозиції, регістр використаних джерел, а також додаток.

У вступі визначено значення теми курсового дослідження та мету і задачі дослідження і оглянуто предмет і об’єкт й інформаційну базу й методичні засоби, отримані результати проекту.

В першому пункті розглянуто загальну сутність об’єкту роботи, оцінку ступеню розробки цих проблем вітчизняними та закордонними фахівцями, визнання і доказ вимоги свого напрямку вивчення теми і характеристику права і підстави й професіональної літератури і висунута аналітика порядку побудови управління суб’єкта господарської діяльності та оцінені його головні показники діяльності і активу і пасиву у динаміці за останні 3-4 роки й можливості господарювання компанії в цілому та за певними шляхами та оцінку щодо запасів покращання якості поведінки товариства.

У практичній рубриці розроблено планування інспектування, проведення перевірки цільового використання бюджетних коштів в установах охорони здоров'я, оцінено систему бухобліку в фірмі, методику внутрішнього контролювання, узагальнення результатів контролю й створення звіту перевірки.

У висновку розроблено наслідки проведеного вивчення за замислом курсової роботи і показані путі стосовно удосконалення аудиту цільового використання бюджетних коштів в установах охорони здоров'я.

Регістр уживаних джерел складається з матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом роботи виставлені посилання на номер джерела у реєстрі.

У додатках показані розроблені студентом конфігурації документів, баланси та звіти про фінансові результати з фінансової звітності суб’єкта господарської діяльності а також інформаційні таблиці й загальні результати аналітичних обрахунків а також другі матеріали, використані в курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно з методичкою університеті, в якому він був захищений, а також згідно до правил МОН України. По тексту вставлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Надана курсова робота була уже якісно захищена в українському інституті. Її можна споживати як зразок для виготовлення власної курсової роботи або для точнішого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.