Контроль і ревізія розрахунків з підзвітними особами органу виконавчої влади

Курсова робота (код: kurs104)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність розрахунків з підзвітними особами
2. Інформаційно-нормативне забезпечення розрахунків з підзвітними особами
3. Організаційно-економічна характеристика Державного комітету з питань житлово-комунального господарства України
4. Організаційно-інформаційна модель контролю і ревізії розрахунків з підзвітними особами органу виконавчої влади
5. Організація та методологія контролю розрахунків з підзвітними особами органу виконавчої влади
6. Методика контролю розрахунків з підзвітними особами з використанням ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю розрахунків з підзвітними особами органу виконавчої влади, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія розрахунків з підзвітними особами органу виконавчої влади"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складається із підрозділів: преамбула і концептуальні розділи, контрольні пункти й висновок, перелік використаної літератури й додаток.

У преамбулі висунуто актуальність тематики курсової роботи, ціль й завдання проекту, окреслено предмети і об’єкти і інформаційну базу, методичний спосіб та отримані результати роботи.

В першій частині оглянуто фінансову характеристику предмету роботи, аналіз міри розкриття поточних тем українськими та закордонними фахівцями, визначення і обгрунтування доцільності власного напрямку дослідження теми та огляд права і основи й професіональних джерел та висунута характеристика порядку структури менеджменту суб’єкта господарювання і оцінені його загальні статті діяльності й ресурсів в динаміці за колишні 3-4 періоди, можливості господарювання суб’єкта господарської діяльності загалом і за конкретними напрямами й оцінку відносно резервів покращення якості роботи компанії.

В методичній рубриці окреслено організацію інспектування, проведення контролю розрахунків з підзвітними особами органу виконавчої влади і розкрито систему бухгалтерського обліку у компанії та методику внутрішнього контролю, виведення наслідків перевірки, складення звіту перевірки.

У висновку досліджено наслідки здійсненого вивчення за задумом курсового проекту та висунуті шляхи відносно покращання контролю розрахунків з підзвітними особами органу виконавчої влади.

Список використаних джерел збирається з матеріалів, що використовувались при розгляді тематики. По тексту роботи вставлені виноски на число джерела у реєстрі.

У додатках виставлені розроблені студентом конфігурації документів, баланс, звіт про фінансові результати з фінансових звітів фірми та аналітичні табличні матеріали та первинні наслідки оцінювальних обчислень а також інші джерела, використані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний відповідно із методологічними рекомендаціями ВУЗу, в якому він був зданий, а також узгоджено до вимог МОН України. По тексту вставлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Дійсна курсова робота була вже успішно здана в київському інституті. Її можливо споживати як приклад для виготовлення своєї курсової роботи чи для точнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансових результатів діяльності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.