Аналіз товарних запасів та швидкості товарного обертання підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kurs107)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність товарних запасів
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу товарних запасів
4. Аналіз забезпеченості підприємств товарними запасами
4.1. Загальний аналіз товарних запасів
4.2. Факторний аналіз товарних запасів
5. Аналіз ефективності використання товарних запасів
6. Методика аналізу товарних запасів в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки товарних запасів та швидкості товарного обертання підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз товарних запасів та швидкості товарного обертання"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі обстежено актуальність аналізу ресурсу товарів, висунуто мету і завдання дослідження, а також простежено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи вивчено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, представлено сутнісне значення товарних запасів підприємства, досліджено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, надано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, окреслено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, наведено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи охарактеризовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, сформульовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, розкрито вертикальний і горизонтальний аналіз товарних запасів та швидкості товарного обертання підприємств торгівлі, зумовлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, з'ясовано аналіз впливу факторів на результативний показник, розроблено математичний розрахунок результатів застосування, опрацьовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено шляхи поліпшення аналізу товарних запасів підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.