Контроль і ревізія товарних операцій підприємства

Курсова робота (код: kurs11)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність товарних операцій підприємств торгівлі
2. Огляд законодавчо-нормативної бази та спеціальної економічної літератури з контролю і ревізії товарних операцій
3. Організаційно-економічна характеристика ТЦ ЗАТ МЖК "Оболонь"
4. Організаційно - економічна модель контролю і ревізії товарних операцій в підприємствах торгівлі
5. Організація і планування контрольно-ревізійної роботи в КРУ
6. Методика ревізії товарних операцій підприємств торгівлі
7. Контроль і ревізія товарних операцій торговельних підприємств із застосуванням новітніх комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю товарних операцій підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія товарних операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота розподіляється на: передмова, концептуальні частини та аналітичні пункти і висновки і пропозиції, регістр використаних джерел та додаток.

В передмові досліджено важливість тематики курсового проекту та мету і завдання проекту, обстежено предмети і об’єкт і інформаційну базу, методичні засоби і отримані результати проекту.

У теоретичній рубриці проаналізовано фінансову сутність об’єкту дослідження, аналіз рівня розробки цих проблем вітчизняними та зарубіжними ученими, визначення і підтвердження вимоги власного напрямку вивчення проблеми й аналіз законодавчої підстави і фахової літератури та складена аналітика системи структури управління суб’єкта господарської діяльності, оцінені його головні дані господарювання і ресурсів в русі за попередні 3-4 періоди та майбутнє діяльності компанії в цілому, за окремими сторонами, враження стосовно ресурсів підвищення ефективності поведінки суб’єкта господарської діяльності.

В прикладній рубриці оглянуто організацію контролю і здійснення контролю товарних операцій підприємств торгівлі й опрацьовано систему бухобліку в товаристві й методику внутрішнього контролю та виведення результатів ревізії і складення звіту аудиту.

У висновку наведено результати проведеного опрацювання за темою курсової роботи і виведені шляхи відносно вдосконалення аудиту товарних операцій підприємств торгівлі.

Перелік уживаної літератури збирається з матеріалів, які були використані при дослідженні тематики. По тексту роботи проставлені виноски на номер джерела в регістрі.

В додатках показані створені студентом шаблони документів, баланси і звіт про фінансові результати із статистичної звітності підприємства і інформаційні табличні матеріали й загальні наслідки аналітичних обрахунків а також інакші джерела, використані в курсовому проекті.

Курсовик зроблений згідно із методикою ВУЗу, в котрому він захищався, а також відповідно до вимог МОН України. По тексту зображені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Представлена курсова робота була вже благополучно складена у провідному університеті. Її можна використовувати як приклад для створення власної курсової роботи або для точнішого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит основних засобів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.