Контроль виконання кошторису закладів охорони здоров'я

Курсова робота (код: kurs114)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Система фінансування та ефективність використання видатків на охорону здоров'я, як об'єкт контролю
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з контролю
3. Організаційно-економічна характеристика Скадовського територіального медичного об'єднання
4. Організація контролю виконання кошторису закладів охорони здоров'я
5. Методика контролю виконання кошторису закладів охорони здоров'я
6. Методика контролю виконання кошторису закладів охорони здоров'я в умовах новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю виконання кошторису закладів охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота структурується на: вступ й концептуальні частини й практичні бази та висновок, список застосованої літератури й додаток.

В вступі охарактеризовано значення теми курсової роботи й ціль й завдання роботи й проаналізовано предмет та об’єкти і інформативні матеріали й методичні засади і отримані результати дослідження.

У першому розділі обстежено загальну сутність об’єкту роботи, оцінку міри опрацювання цих проблем українськими та зарубіжними фахівцями, визначення і доведення потреби власного напрямку опрацювання питання й огляд законодавства і бази та наукових джерел й складена оцінка становища структури менеджменту компанії і охарактеризовані його основні дані діяльності і балансу у русі за останні три роки, перспектива господарювання товариства взагалі, за відокремленими курсами та оцінку стосовно ресурсів покращання якості роботи товариства.

У прикладній частині простежено планування контролю та проведення аудиту виконання кошторису закладів охорони здоров'я, розкрито систему бухгалтерського обліку в підприємстві й методику внутрішньогосподарського контролю, виведення наслідків ревізії та складення висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях сформульовано результати зробленого дослідження за темою курсового проекту та представлені напрями стосовно удосконалення контролю виконання кошторису закладів охорони здоров'я.

Перелік уживаних джерел складається із матеріалів, що були використані при розгляді теми. За текстом роботи проставлені виноски на число літератури у реєстрі.

У додаткових матеріалах показані розроблені автором шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіт про сукупний дохід з фінансової звітності підприємства, оцінювальні таблиці, попередні результати аналітичних розрахунків й інакші матеріали, вживані в курсовому досліджені.

Курсовик створений відповідно з методологічними рекомендаціями ВУЗу, в котрому він захищався, а також згідно до потреб МОН України. По тексту вставлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Пропонована курсова робота була уже вдало захищена в столичному ВУЗі. Її можливо застосовувати як приклад для створення своєї курсової роботи чи для більшого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.