Контроль і ревізія виконання кошторису доходів і видатків загального фонду бюджетної установи

Курсова робота (код: kurs12)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність доходів і видатків закладів освіти
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків
3. Організаційно-економічна характеристика ВПУ №17
4. Організаційно-інформаційна модель контролю і ревізії виконання кошторису в закладах освіти
5. Організація і планування контрольно-ревізійної роботи в КРУ
6. Методика ревізії виконання кошторису доходів і видатків на утримання закладів освіти
7. Застосування АРМ фахівця при проведенні контролю і ревізії кошторису доходів і видатків закладу освіти
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю виконання кошторису доходів і видатків загального фонду бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота розподіляється на: введення і концептуальні пункти та методологічні частини, а також висновок, список застосованої літератури і додаткові матеріали.

У передмові окреслено актуальність тематики курсового дослідження та ціль, задачі дослідження та простежено предмети, об’єкти, інформаційні бази та методи й отримані результати проекту.

В теоретичному пункті роз'яснено методичне поняття об’єкту курсової, аналіз ступеню опрацювання досліджуваних питань нашими та закордонними науковцями, визнання і підтвердження доцільності власного напряму опрацювання теми і обстеження правової бази, спеціальних джерел та надана характеристика системи структури управління фірми і оцінені його основні дані господарювання, балансу в русі за останні три роки і перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі і за відокремленими шляхами і оцінювання щодо ресурсів покращення якості роботи фірми.

У аналітичному пункті оцінено складання програми контролю та методику контролю виконання кошторису доходів і видатків загального фонду бюджетної установи, висунуто систему бухобліку в підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролю і реалізація наслідків ревізії та складення звіту перевірки.

В висновку сформульовано результати проведеного дослідження за темою курсової роботи та репрезентовані шляхи щодо вдосконалення контролю виконання кошторису доходів і видатків загального фонду бюджетної установи.

Перелік уживаних джерел укладається із матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. За текстом курсовика виставлені виноски на номер літератури в регістрі.

У додатках виставлені розроблені студентом форми документів, форма №1 й звіт про фінансові результати з річної звітності підприємства і інформаційні табличні матеріали й загальні наслідки оцінювальних обрахунків й інакші матеріали, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик написаний узгоджено з методичкою інституті, в якому він був захищений, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. По тексту надані ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Запропонована курсова робота була уже вдало захищена в українському інституті. Її можна використовувати як приклад для створення власної курсової роботи або для точнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.