Контроль і ревізія дебіторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kurs13)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської заборгованості в закладах освіти
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази і огляд літератури з контролю і ревізії дебіторської заборгованості бюджетної установи.
3. Організаційно-економічна характеристика об'єкту дослідження.
4. Організаційно-інформаційна модель контролю і ревізії дебіторської заборгованості.
5. Організація і планування контрольно-ревізійної роботи в КРУ
6. Ревізія дебіторської заборгованості в закладах освіти
7. Організаційно-методичні основи використання АРМ фахівця при ревізії та контролі дебіторської заборгованості бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю дебіторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота містить вступ й теоретичні розділи, прикладні бази, а також висновок, реєстр уживаної літератури, додаткові матеріали.

У вступі вивчено актуальність тематики курсової роботи та мету та задачі дослідження та оглянуто предмети й об’єкт і інформаційну базу та методологічні прийоми й наукову новизну проекту.

У першій рубриці розроблено методичну суть предмету роботи, розгляд ступеню розкриття поточних питань нашими та іноземними ученими, визнання і обгрунтування вимоги свого напрямку дослідження питання і перегляд правової підстави і професіональної літератури і надана характеристика стану побудови менеджменту фірми і проаналізовані його основні дані діяльності та балансу в русі за останні 3-4 періоди і можливості розвитку суб’єкта господарської діяльності в цілому і за деякими курсами і оцінювання стосовно запасів підвищення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

У прикладному розділі охарактеризовано систему перевірки та методологію контролю дебіторської заборгованості бюджетних установ і оглянуто систему фінансового обліку в фірмі, методику внутрішнього контролю й узагальнення наслідків ревізії й складення звіту аудиту.

У висновку оцінено наслідки здійсненого дослідження за темою курсової роботи та описані напрями для покращання перевірки дебіторської заборгованості бюджетних установ.

Список використаної літератури укладається з матеріалів, які використовувались при дослідженні тематики. За текстом роботи проставлені виноски на номер літератури в регістрі.

В доповненнях представлені розроблені автором конфігурації документів, баланси, звіт про сукупний дохід із річних звітів товариства і оцінювальні таблиці а також попередні результати оцінювальних обрахунків, інакші джерела, використані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений згідно з методологією університеті, де він захищався, а також узгоджено до установ МОН України. За текстом зображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Запропонована курсова робота була вже благополучно захищена в провідному ВУЗі. Її можливо застосовувати як шаблон для виготовлення власної курсової роботи чи для точнішого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.