Контроль і ревізія операцій з грошовими коштами бюджетної установи

Курсова робота (код: kurs14)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операцій з грошовими коштами бюджетних установ.
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань контролю і ревізії грошових коштів.
3. Економічна характеристика НТЦ ПТО АПН України
4. Організаційно-інформаційна модель контролю і ревізії операцій з грошовими коштами
5. Методика здійснення контролю операцій з грошовими коштами
6. Методика контролю і ревізії операцій з коштами в в умовах застосування АРМ фахівця
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з грошовими коштами бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота містить преамбула і концептуальні рубрики, а також методологічні пункти й висновок, перелік застосованих джерел та доповнення.

У преамбулі проаналізовано важливість тематики курсової роботи та мету, завдання дослідження і вивчено предмети й об’єкти і інформативні матеріали, методичні засоби, загальну характеристику роботи.

В теоретичній рубриці розглянуто практичне поняття предмету дослідження, оцінку міри розкриття поточних питань вітчизняними та іноземними вченими, визнання і доказ необхідності власного напрямку вивчення питання та аналіз законодавчої бази, спеціальної літератури та висунута оцінка становища структури керування фірми та оцінені його загальні статті діяльності та ресурсів в динаміці за колишні три роки, майбутнє розвитку товариства в цілому та за відокремленими шляхами й оцінку відносно резервів підвищення ефективності функціонування фірми.

У аудиторській рубриці простежено планування перевірки та методику аудиту операцій з грошовими коштами бюджетної установи й оцінено систему бухобліку в товаристві і методику внутрішньогосподарського контролювання та виведення наслідків перевірки і складення звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях окреслено результати здійсненого досліду за темою курсового дослідження та показані пропозиції відносно покращення перевірки операцій з грошовими коштами бюджетної установи.

Список використаної літератури збирається з матеріалів, що були використані при дослідженні теми. По тексту роботи вставлені виноски на номер літератури у списку.

В доповненнях виставлені складені студентом форми документів, баланс й звіт про сукупний дохід з статистичних звітів компанії і інформативні табличні матеріали і попередні результати аналітичних розрахунків а також інші матеріали, використані в курсовому досліджені.

Курсовик виконаний узгоджено з методичкою вищому навчальному закладі, де він був захищений, а також узгоджено до потреб МОН України. За текстом відображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Надана курсова робота була уже благополучно захищена у столичному вищому навчальному закладі. Її можна використовувати як приклад для створення власної курсової роботи або для сильнішого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.