Контроль і ревізія операцій з необоротними активами

Курсова робота (код: kurs15)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність необоротних активів, їх функції та класифікація
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази з обліку, контролю і ревізії необоротних активів
3. Організаційно-економічна характеристика ВАТ "Будшляхмаш"
4. Організаційно-інформаційна модель контролю і ревізії операцій з необоротними активами
5. Організація контролю та ревізії операцій з необоротними активами
6. Методика проведення ревізії операцій з необоротними засобами
7. Застосування АРМ фахівця в контролі і ревізії операцій з необоротними активами промислових підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з необоротними активами, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота має такі розділи як вступ, а також концептуальні частини та контрольні частини і висновок, реєстр використаної літератури і додаток.

В вступі обстежено вагомість тематики курсової роботи і мету та завдання роботи і сформульовано предмети та об’єкт, інформаційну базу і методи й загальну характеристику дослідження.

В першому розділі висвітлено загальну характеристику предмету роботи, аналіз рівня розкриття цих проблем нашими та закордонними вченими, визначення і підтвердження необхідності особистого напрямку дослідження теми й аналіз правової підстави та професіональних джерел, надана оцінка порядку структури керування підприємства, проаналізовані його головні показники господарювання і ресурсів в русі за попередні три роки й майбутнє діяльності суб’єкта господарської діяльності взагалі і за певними сторонами і оцінки стосовно ресурсів покращання якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У аналітичному пункті сформульовано систему контролю, методику аудиту операцій з необоротними активами й роз'яснено систему бухобліку в організації і методику внутрішньогосподарського контролювання і реалізація наслідків ревізії, написання звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях оцінено наслідки реалізованого досліду за концепцією курсової роботи та окреслені путі для покращення перевірки операцій з необоротними активами.

Список застосованих джерел збирається з матеріалів, які використовувались при вивченні теми. По тексту роботи виставлені виноски на число джерела у регістрі.

В додатках надані створені автором конфігурації документів, баланси та форма №2 із фінансових звітів підприємства, аналітичні таблиці а також попередні наслідки аналітичних обрахунків і інші матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик написаний відповідно із методологією ВИШі, в котрому він був зданий, а також узгоджено до установ МОН України. За текстом відображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу керування. Представлена курсова робота була вже якісно захищена в столичному ВУЗі. Її можна споживати як зразок для написання особистої курсової роботи або для точнішого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.