Контроль і ревізія касових операцій і операцій на поточних рахунках в установах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kurs16)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність касових операцій та операцій на поточних рахунках в банку
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань контролю і ревізії касових операцій та операцій на поточних рахунках в установах охорони здоров'я
3. Організаційно-економічна характеристика Поліклініки № 1 Деснянського району м. Києва.
4. Організаційно-інформаційна модель контролю і ревізії касових операцій і операцій на поточних рахунках
5. Організація і планування контрольно-ревізійного процесу
6. Методика контролю і ревізії касових операцій і операцій на поточних рахунках в установах охорони здоров'я
7. Методика контролю і ревізії касових операцій і операцій на поточних рахунках в установах охорони здоров'я в застосування АРМ ревізора.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю касових операцій і операцій на поточних рахунках в установах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота містить преамбула, теоретичні пункти та аналітичні рубрики й висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури, а також додаток.

В преамбулі наведено вагомість теми курсової роботи, ціль та задачі дослідження, розроблено предмет, об’єкти, інформативні матеріали та методичні засоби та отримані результати проекту.

У концептуальній частині досліджено методичну суть предмету дослідження, розгляд ступеню розробки поточних питань нашими та зарубіжними вченими, визнання і доказ доцільності власного напрямку вивчення питання й обстеження правової підстави та фахових джерел і подана аналітика порядку побудови керування суб’єкта господарювання, охарактеризовані його загальні показники діяльності, активу і пасиву у динаміці за колишні 3-4 роки і можливості розвитку компанії взагалі, за окремими шляхами й оцінювання стосовно запасів підвищення ефективності поведінки суб’єкта господарювання.

В практичній рубриці розроблено планування інспектування, здійснення аудиту касових операцій і операцій на поточних рахунках в установах охорони здоров'я, висвітлено систему бухгалтерського обліку у компанії і методику внутрішнього контролювання і виведення результатів ревізії та складення звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях визначено результати виконаного дослідження за замислом курсової роботи й виведені пропозиції стосовно покращення перевірки касових операцій і операцій на поточних рахунках в установах охорони здоров'я.

Регістр застосованої літератури складається з матеріалів, що були використані при вивченні тематики. За текстом курсовика вставлені виноски на номер джерела в переліку.

В доповненнях показані складені автором форми документів, форма №1 й звіти про фінансові результати з річної звітності фірми та інформаційні табличні матеріали та первинні результати оцінювальних обчислень та другі матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений узгоджено із методологією вищому навчальному закладі, де він захищався, а також відповідно до вимог МОН України. За текстом вставлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Дана курсова робота була вже успішно захищена в провідному інституті. Її можливо споживати як стандарт для написання Вашої курсової роботи чи для глибшого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.