Контроль витрат у операційній діяльності підприємств

Курсова робота (код: kurs17)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат у операційній діяльності
2. Огляд та аналіз спеціальної літератури та нормативно-законодавчих джерел
3. Організаційно-інформаційна характеристика діяльності базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель контролю витрат у операційній діяльності підприємств торгівлі
5. Організація ревізії і контролю витрат у операційній діяльності.
6. Методика контролю і ревізії витрат у операційній діяльності
торговельних підприємств
7. Застосування АРМ фахівця в контролі і ревізії витрат у операційній діяльності торговельних підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю витрат у операційній діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота містить введення та теоретичні основи й аналітичні рубрики, а також висновок, реєстр застосованих джерел, а також додатки.

В преамбулі з'ясовано актуальність тематики курсового проекту й ціль і завдання проекту і проаналізовано предмет й об’єкти й інформативні матеріали, методичний спосіб і наукову новизну дослідження.

В теоретичному пункті оцінено методичне поняття предмету дослідження, розгляд міри опрацювання поточних питань українськими та іноземними ученими, визначення і доведення потреби особистого напрямку дослідження теми та аналіз права і основи, професійної літератури, висунута характеристика становища побудови менеджменту підприємства та оцінені його загальні показники господарювання, активу і пасиву у русі за колишні три роки і можливості діяльності фірми загалом, за певними напрямами і оцінку стосовно ресурсів покращання якості поведінки компанії.

В аудиторській частині сформульовано організацію перевірки, здійснення перевірки витрат у операційній діяльності підприємств й простежено систему бухгалтерського обліку у підприємстві й методику внутрішнього контролювання й реалізація наслідків ревізії, складення звіту перевірки.

У висновку висунуто наслідки реалізованого дослідження за замислом курсового проекту та висунуті пропозиції щодо вдосконалення аудиту витрат у операційній діяльності підприємств.

Регістр застосованих джерел збирається з матеріалів, що були використані при дослідженні тематики. За текстом роботи вставлені посилання на число джерела в регістрі.

У доповненнях показані складені автором конфігурації документів, баланс та звіт про сукупний дохід із річних звітів компанії та оцінювальні таблиці, попередні результати аналітичних обчислень, другі матеріали, використані в курсовому проекті.

Курсовик зроблений згідно з методологією ВИШі, де він був захищений, а також узгоджено до вимог МОН України. За текстом відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Ця курсова робота була уже якісно захищена у столичному вищому навчальному закладі. Її можливо застосовувати як стандарт для виготовлення Вашої курсової роботи чи для більшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат на оплату праці підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.