Контроль і ревізія матеріальних оборотних активів підприємства ЗАТ ”Укрдорсервіс”

Курсова робота (код: kurs19)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних оборотних активів на підприємстві
2. Критичний огляд нормативно-правової бази та спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика ЗАТ "Укрдорсервіс"
4. Облік матеріальних оборотних активів як інформаційна база контролю і ревізії
5. Організаційно-інформаційна модель контролю і ревізії матеріальних оборотних активів
6. Організація і планування контролю і ревізії матеріальних оборотних активів на підприємстві
7. Методика контролю і ревізії матеріальних оборотних активів підприємства
8. Застосування АРМ фахівця в процесі контролю і ревізії матеріальних оборотних активів підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю матеріальних оборотних активів підприємства ЗАТ ”Укрдорсервіс”, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота містить вступ і концептуальні частини, а також аналітичні розділи й висновок, список використаної літератури та додаток.

У преамбулі роз'яснено вагомість тематики курсової роботи та ціль і завдання дослідження, вивчено предмети та об’єкти, інформацію, методичний спосіб і напрямки апробації проекту.

В першому розділі висунуто практичний зміст об’єкту дослідження, оцінку рівня розкриття досліджуваних тем нашими та зарубіжними вченими, визнання і доказ потреби свого напрямку вивчення проблеми і перегляд правової основи та наукової літератури й надана характеристика стану побудови управління компанії, оцінені його основні показники господарювання і балансу в динаміці за останні 3-4 роки та можливості господарювання товариства в цілому й за певними шляхами й оцінку щодо можливостей покращення якості поведінки фірми.

У другій рубриці представлено планування перевірки та здійснення аудиту матеріальних оборотних активів підприємства ЗАТ ”Укрдорсервіс” й розглянуто систему фінансового обліку в фірмі, методику внутрішнього контролювання і реалізація наслідків ревізії і складання звіту перевірки.

В висновку обстежено наслідки реалізованого досліду за концепцією курсового проекту, описані путі стосовно вдосконалення перевірки матеріальних оборотних активів підприємства ЗАТ ”Укрдорсервіс”.

Список використаної літератури складається з матеріалів, які були використані при розгляді тематики. За текстом курсовика вставлені посилання на число літератури у реєстрі.

В додатках представлені створені автором конфігурації документів, баланс, звіт про сукупний дохід з статистичної звітності суб’єкта господарської діяльності та аналітичні таблиці а також поточні наслідки аналітичних обчислень і інакші матеріали, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно із методичними рекомендаціями ВУЗу, в якому він був захищений, а також відповідно до установ МОН України. По тексту представлені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Надана курсова робота була уже благополучно захищена у столичному вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як зразок для написання власної курсової роботи або для сильнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.