Контроль і ревізія розрахункових операцій в закладах освіти

Курсова робота (код: kurs2)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність розрахункових операцій в закладах освіти
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази і спеціальної літератури з питань дослідження
3. Організаційно-економічна характеристика Управління освіти Оболонського р-ну м. Києва
4. Організаційно-інформаційна модель контролю і ревізії розрахункових операцій
5. Методика ревізії розрахункових операцій в закладах освіти
6. Особливості контролю і ревізії розрахункових операцій в умовах комп'ютеризації.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю розрахункових операцій в закладах освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія розрахункових операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота структурується на: вступ і концептуальні розділи, а також методологічні розділи і висновки і пропозиції, реєстр використаних джерел і додаток.

В вступі обстежено вагомість теми курсового проекту, мету і завдання проекту, висвітлено предмети та об’єкти і інформацію, методичні засади, наукову новизну проекту.

У першій рубриці обстежено фінансову суть об’єкту дослідження, розгляд рівня опрацювання цих проблем вітчизняними та закордонними фахівцями, визначення і обгрунтування вимоги свого напряму опрацювання теми та характеристику законодавчої основи й професіональних джерел та зроблена оцінка системи побудови менеджменту компанії, оцінені його загальні статті господарювання та активу і пасиву в динаміці за колишні три періоди та майбутнє розвитку компанії взагалі, за конкретними напрямами і оцінювання щодо можливостей покращення ефективності функціонування товариства.

В методичному пункті оцінено систему інспектування й проведення контролю розрахункових операцій в закладах освіти та опрацьовано систему бухобліку в товаристві та методику внутрішньогосподарського контролю і реалізація результатів перевірки та написання звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях розглянуто результати здійсненого опрацювання за задумом курсової роботи й репрезентовані путі щодо удосконалення контролю розрахункових операцій в закладах освіти.

Перелік використаної літератури складається із матеріалів, що використовувались при розгляді тематики. По тексту курсовика виставлені виноски на число джерела у переліку.

У доповненнях надані створені автором форми документів, баланс та форма №2 з статистичної звітності товариства а також інформативні таблиці і попередні наслідки аналітичних обрахунків і другі матеріали, вживані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний узгоджено з методичними рекомендаціями інституті, в якому він був захищений, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Дана курсова робота була вже якісно складена в провідному вищому навчальному закладі. Її можливо споживати як шаблон для створення власної курсової роботи або для сильнішого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік заробітної плати підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.