Аналіз виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах

Курсова робота (код: kurs21)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах.
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції
5. Аналіз виробничих витрат і собівартості реалізованої продукції
6. Методика аналізу виробничих витрат і собівартості реалізованої продукції в умовах застосування новітніх комп'ютерних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі вивчено актуальність аналізу калькуляції видатків на продукцію, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також простежено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження проаналізовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, оглянуто економічну сутність собівартості і витрат підприємства, надано законодавчі акти і літературу з аналізу, досліджено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, окреслено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, наведено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи зумовлено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, опрацьовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, обстежено аналіз структури і динаміки виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах, висвітлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розроблено аналіз впливу факторів на результативний показник, охарактеризовано математичний розрахунок результатів застосування, роз'яснено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито направлення щодо покращення аналізу собівартості і витрат підприємства в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.