Аудит достовірності фінансової звітності підприємства

Курсова робота (код: kurs25)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту достовірності фінансової звітності підприємства

1.1. Місце і роль аудиту в системі управління підприємством торгівлі
1.2. Характеристика фінансової звітності та загальні вимоги до неї
1.3. Організаційно-економічна характеристика НТЦ "Радунь"
1.4. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиту достовірності фінансової звітності підприємств

Розділ 2. Організація і методика аудиту достовірності фінансової звітності підприємства

2.1. Організація аудиту достовірності фінансової звітності
2.2. Методика аудиту достовірності фінансової звітності НТЦ "Радунь"
2.3. Методика аудиту достовірності фінансової звітності підприємства в умовах новітніх інформаційних технологій
2.4. Узагальнення і реалізація результатів аудиту достовірності фінансової звітності

Розділ 3. Удосконалення методики аудиту фінансової звітності підприємства в умовах використання новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю достовірності фінансової звітності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит достовірності фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота містить вступ, теоретичні бази і контрольні розділи, а також висновки і пропозиції, реєстр використаних джерел і доповнення.

В вступі визначено роль тематики курсової роботи і ціль, задачі роботи, наведено предмети та об’єкти і інформацію й методичні засади й загальну характеристику роботи.

У концептуальному пункті з'ясовано економічний зміст предмету роботи, розгляд міри розробки досліджуваних питань нашими та зарубіжними науковцями, визнання і обгрунтування потреби власного напрямку дослідження проблеми, огляд законодавчої бази та спеціальної літератури й висунута характеристика порядку структури менеджменту компанії і охарактеризовані його основні показники господарювання та активу і пасиву в русі за попередні 3-4 періоди і можливості розвитку суб’єкта господарської діяльності в цілому й за конкретними курсами та оцінки щодо ресурсів підвищення ефективності функціонування фірми.

В методичному розділі розкрито складання програми перевірки і методологію контролю достовірності фінансової звітності і вивчено систему фінансового обліку у товаристві та методику внутрішньогосподарського контролювання та реалізація результатів перевірки та складання звіту аудиту.

В висновку визначено наслідки реалізованого дослідження за замислом курсового дослідження, висунуті пропозиції відносно покращення контролю достовірності фінансової звітності.

Реєстр використаної літератури укладається з матеріалів, які використовувались при вивченні теми. За текстом курсовика проставлені посилання на номер джерела у реєстрі.

В додаткових матеріалах показані складені студентом конфігурації документів, баланси, форма №2 із річної звітності фірми і аналітичні табличні матеріали і поточні результати оцінювальних обчислень, другі матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений відповідно із методологією ВУЗу, в котрому він був захищений, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. За текстом надані графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Пропонована курсова робота була уже благополучно захищена у українському інституті. Її можна застосовувати як зразок для створення особистої курсової роботи чи для сильнішого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.