Контроль і ревізія виробничої собівартості підприємств промисловості

Курсова робота (код: kurs29)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність виробничої собівартості продукції підприємства промисловості
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань контролю та ревізії виробничої собівартості продукції підприємства промисловості
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель контролю та ревізії виробничої собівартості продукції підприємства промисловості
5. Контроль і ревізія виробничої собівартості продукції підприємства промисловості
6. Застосування "АРМ фахівця" в процесі контролю і ревізії виробничої собівартості продукції підприємства промисловості
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю виробничої собівартості підприємств промисловості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота включає введення, а також концептуальні бази й контрольні основи, висновок, перелік вживаних джерел та додатки.

У введенні сформульовано роль тематики курсової роботи та мету, задачі дослідження і висунуто предмет й об’єкт, інформативні матеріали, методологічні прийоми та отримані результати роботи.

У теоретичній частині вивчено фінансову характеристику об’єкту роботи, розгляд рівня розробки поточних тем нашими та іноземними вченими, визначення і підтвердження необхідності власного напряму дослідження проблеми, перегляд законодавства і основи, професійних джерел й подана характеристика становища структури менеджменту підприємства і проаналізовані його головні показники діяльності і балансу в динаміці за колишні три періоди, можливості господарювання суб’єкта господарської діяльності загалом, за конкретними шляхами й оцінки щодо запасів покращення якості роботи суб’єкта господарської діяльності.

В прикладній частині оцінено організацію інспектування і проведення перевірки виробничої собівартості підприємств промисловості, опрацьовано систему бухобліку в підприємстві і методику внутрішньогосподарського контролювання та узагальнення результатів перевірки й написання висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях представлено результати реалізованого опрацювання за задумом курсової роботи і виведені напрями щодо вдосконалення контролю виробничої собівартості підприємств промисловості.

Регістр уживаних джерел збирається із матеріалів, що були використані при розгляді теми. За текстом роботи виставлені виноски на число літератури у реєстрі.

В додатках виставлені розроблені автором шаблони документів, форма №1 та форма №2 із фінансової звітності суб’єкта господарювання та аналітичні табличні матеріали та первинні результати аналітичних обрахунків і інші джерела, використані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний згідно із методичкою ВУЗу, в котрому він був захищений, а також відповідно до потреб МОН України. За текстом вставлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Ця курсова робота була уже якісно складена у столичному університеті. Її можливо вживати як шаблон для написання Вашої курсової роботи або для точнішого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит нематеріальних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.