Аналіз рентабельності і оптимізації прибутку підприємства

Курсова робота (код: kurs3)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність прибутку, його формування, розподіл та рентабельності
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу рентабельності і оптимізації прибутку підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства ВАТ "Універсам №2"
4. Організаційно - інформаційна модель аналізу рентабельності і оптимізації прибутку
5. Аналіз рентабельності і оптимізації прибутку торговельного підприємства
6. Методика аналізу рентабельності і оптимізації прибутку в умовах застосування новітніх комп'ютерних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки рентабельності і оптимізації прибутку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висунуто актуальність аналізу доходів і фінансових результатів, розглянуто мету і завдання дослідження, а також сформульовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розкрито роль аналізу в господарській діяльності підприємства, роз'яснено сутнісне значення прибутку підприємства, опрацьовано нормативно-правову базу з аналізу, визначено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, висвітлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи з'ясовано економічний аналіз об’єкта дослідження, оглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності рентабельності і оптимізації прибутку підприємств, проаналізовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, представлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, зумовлено фінансову оцінку ефективності використання, надано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено шляхи поліпшення аналізу прибутку підприємства в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.