Аналіз розміщення і використання оборотного капіталу підприємства

Курсова робота (код: kurs30)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Роль економічного аналізу, як засобу підвищення ефективності діяльності підприємств
2. Економічна сутність оборотного капіталу підприємств
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу розміщення і використання оборотного капіталу підприємств
4. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Еліт Тревел ЛТД"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу розміщення і використання оборотного капіталу
6. Методика аналізу розміщення і використання оборотного капіталу підприємств
7. Аналіз оборотного капіталу в умовах обробки економічної інформації за допомогою ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розміщення і використання оборотного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі опрацьовано актуальність аналізу обігових ресурсів, представлено мету і завдання курсової роботи, а також простежено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження наведено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, з'ясовано сутнісне значення оборотних активів підприємства, досліджено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, окреслено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, вивчено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, оглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи розкрито розробку і обґрунтування методики аналізу, проаналізовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оцінено методику загального аналізу розміщення і використання оборотного підприємства, охарактеризовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, роз'яснено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, зумовлено економічний аналіз якості користування, висунуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто пропозиції щодо удосконалення аналізу оборотних активів підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.