Контроль і ревізії стану дебіторської заборгованості

Курсова робота (код: kurs31)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Дебіторська заборгованість, її зміст та економічна сутність
2. Організаційно-економічна характеристика Дитячого санаторію "Озерний"
3. Нормативне забезпечення контролю дебіторської заборгованості та спеціальної літератури
4. Мета і завдання контролю та ревізії дебіторської заборгованості
5. Методика перевірки дебіторської заборгованості
6. Програма перевірки дебіторської заборгованості
7. Акт перевірки дебіторської заборгованості
8. Контроль і ревізія дебіторської заборгованості в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю стану дебіторської заборгованості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота охоплює наступні частини: введення, а також теоретичні рубрики й методологічні бази та висновки і пропозиції, перелік вживаних джерел, додаткові матеріали.

В передмові простежено актуальність теми курсової роботи та ціль і завдання роботи і вивчено предмет й об’єкт та інформаційну базу та методичні засади, загальну характеристику роботи.

В першій частині проаналізовано загальну характеристику предмету дослідження, оцінку ступеню розробки поточних тем нашими та іноземними науковцями, визнання і обгрунтування потреби особистого напряму вивчення питання, оцінку нормативної основи й професійних джерел і надана характеристика становища побудови управління суб’єкта господарювання й оцінені його основні показники господарювання й ресурсів в русі за останні три періоди й перспективи розвитку компанії в цілому та за конкретними шляхами, оцінки щодо можливостей покращання ефективності роботи товариства.

У методичній рубриці висунуто організацію перевірки і методологію аудиту стану дебіторської заборгованості та розглянуто систему бухгалтерського обліку у підприємстві й методику внутрішньогосподарського контролювання й реалізація результатів ревізії та складення висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях розроблено наслідки реалізованого вивчення за задумом курсового дослідження та висунуті пропозиції для покращання перевірки стану дебіторської заборгованості.

Перелік використаної літератури збирається із матеріалів, які були використані при розгляді тематики. По тексту курсовика вставлені посилання на номер джерела в реєстрі.

В додатку надані розроблені студентом конфігурації документів, баланс й звіти про фінансові результати з річної звітності підприємства а також інформативні таблиці і попередні результати оцінювальних обрахунків, другі матеріали, використані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений відповідно з методологічними рекомендаціями університеті, в котрому він захищався, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту вставлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу менеджменту. Надана курсова робота була уже успішно здана у провідному вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як приклад для виготовлення власної курсової роботи чи для більшого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.