Аналіз розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам

Курсова робота (код: kurs32)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Роль економічного аналізу, як засобу підвищення ефективності діяльності підприємств
2. Економічна сутність податків і обов'язкових платежів
3. Економіко - правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу взаємозв'язків підприємств з бюджетом
4. Організаційно-економічна характеристика МВТП "Сигнал" м. Києва
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам
6. Методика аналізу взаємозв'язків підприємства з бюджетом
7. Порядок здійснення аналізу взаємозв'язків підприємства з бюджетом в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі проаналізовано актуальність аналізу грошових потоків, визначено мету і завдання курсової роботи, а також надано інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження опрацьовано місце аналізу в управлінні підприємством, охарактеризовано сутнісне значення розрахунків підприємства, розроблено законодавчі акти і літературу з аналізу, простежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, з'ясовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, досліджено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розкрито організаційно-інформаційну модель аналізу, вивчено методику загального аналізу розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам, роз'яснено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оцінено методику факторного аналізу, оглянуто математичний розрахунок результатів застосування, наведено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено направлення щодо покращення аналізу розрахунків підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.