Аудит витрат на оплату праці підприємства

Курсова робота (код: kurs33)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретико-методологічні засади аудиту витрат на оплату праці підприємства

1.1. Місце і роль аудиту в системі управління підприємством торгівлі
1.2. Економічна сутність витрат на оплату праці, форми та системи оплати праці на підприємствах
1.3. Огляд та аналіз законодавчих, нормативних документів та спеціальної літератури з аудиту витрат на оплату праці

Розділ 2. Організація і методика аудиторської перевірки витрат на оплату праці підприємств

2.1. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства ТОВ "Бліц-інформ"
2.2. Організація і планування аудиту витрат на оплату праці на підприємствах
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю фонду оплати праці підприємств
2.4. Методика аудиту витрат на оплату праці ТОВ "Бліц-інформ"
2.5. Узагальненні і реалізація результатів аудиторської перевірки оплати праці

Розділ 3. Удосконалення аудиту використання та оплати праці в підприємствах в умовах застосування комп’ютерних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю витрат на оплату праці підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит витрат на оплату праці"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота має такі розділи як передмова, а також теоретичні пункти, а також методологічні розділи та висновки і пропозиції, регістр застосованих джерел й додаткові матеріали.

У преамбулі окреслено роль теми курсового дослідження, мету, завдання проекту й проаналізовано предмет та об’єкти і інформацію і методичний спосіб, отримані результати дослідження.

В першій частині проаналізовано методичну характеристику предмету роботи, оцінку ступеню розкриття поточних тем вітчизняними та зарубіжними науковцями, визнання і підтвердження необхідності власного напряму вивчення теми, обстеження права і підстави та професіональних джерел та складена характеристика порядку побудови управління компанії, проаналізовані його основні статті діяльності, балансу в динаміці за попередні три роки, перспектива діяльності товариства загалом й за деякими шляхами, оцінку щодо ресурсів покращання якості функціонування суб’єкта господарювання.

В прикладній рубриці проаналізовано організацію перевірки, методологію перевірки витрат на оплату праці підприємств і обстежено систему бухобліку в товаристві та методику внутрішнього контролю та виведення наслідків контролю й складання звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях з'ясовано наслідки зробленого вивчення за задумом курсової роботи, показані путі відносно вдосконалення перевірки витрат на оплату праці підприємств.

Список застосованої літератури збирається з матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. За текстом курсовика виставлені виноски на число літератури у списку.

У додаткових матеріалах представлені складені студентом шаблони документів, баланс та звіт про сукупний дохід із річних звітів підприємства, інформативні таблиці й первинні результати оцінювальних обрахунків, інші джерела, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний узгоджено з методологічними рекомендаціями ВУЗу, де він був захищений, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. За текстом зображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу менеджменту. Дана курсова робота була вже успішно складена у столичному вищому навчальному закладі. Її можна використовувати як приклад для створення Вашої курсової роботи чи для глибшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Рисунок з аудиту витрат на оплату праці


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.