Аналіз якісного стану основних засобів та ефективності їх використання в промислових підприємствах

Курсова робота (код: kurs35)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основних засобів в умовах формування ринкових відносин
2. Економіко-правовий аналіз нормативної та спеціальної літератури з аналізу основних засобів
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу основних засобів
5. Загальний аналіз основних засобів
6. Аналіз якісного стану та ефективності використання основних засобів
7. Організація і методика аналізу наявності, руху та ефективності використання основних засобів в умовах електронної обробки даних
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки якісного стану основних засобів в промислових підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз якісного стану основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розроблено актуальність аналізу необоротних матеріальних ресурсів, представлено мету і завдання курсової роботи, а також вивчено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження роз'яснено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розглянуто науковий зміст основних засобів підприємства, з'ясовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оглянуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, наведено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висунуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи надано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, сформульовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, проаналізовано організацію і здійснення оцінки наявності якісного стану основних засобів в промислових підприємствах, зумовлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, досліджено здійснення чинникового аналізу, висвітлено економічний аналіз якості користування, обстежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу основних засобів підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансової звітності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.