Аналіз трудових ресурсів та на оплату праці в закладах освіти

Курсова робота (код: kurs41)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат на оплату праці закладів освіти
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань оплати праці закладів освіти
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу трудових ресурсів та видатків на оплату праці
5. Методика загального та факторного аналізу трудових ресурсів та видатків на оплату праці
6. Аналіз трудових ресурсів та видатків на оплату праці в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки трудових ресурсів та на оплату праці в закладах освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз трудових ресурсів та на оплату праці"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність аналізу ефективності використання трудових ресурсів, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження з'ясовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, надано теорію аналізу праці та її продуктивності на підприємстві, охарактеризовано нормативно-правову базу з аналізу, розроблено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, висвітлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи обстежено економічний аналіз об’єкта дослідження, висунуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, роз'яснено методику загального аналізу трудових ресурсів та на оплату праці в закладах освіти, проаналізовано напрямки удосконалення методики аналізу, розкрито аналіз впливу факторів на результативний показник, окреслено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, вивчено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено шляхи поліпшення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.