Аналіз кошторису доходів і видатків в дошкільних закладах

Курсова робота (код: kurs43)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Сутність і структура кошторисних видатків
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та спеціальної літератури з аналізу кошторису доходів і видатків закладів освіти
3. Організаційно-економічна характеристика Дитячого навчального закладу №606 м. Києва
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу кошторису доходів і видатків закладів освіти
5. Методика аналізу кошторису доходів і видатків закладу освіти
6. Організація і методика аналізу кошторису доходів і видатків в закладах
освіти в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки кошторису доходів і видатків в дошкільних закладах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висвітлено актуальність аналізу доходів і фінансування закладів, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також досліджено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розроблено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, проаналізовано теорію аналізу кошторису бюджетних установ, оцінено законодавчі акти і літературу з аналізу, висунуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, представлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, сформульовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи оглянуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, надано організаційно-інформаційну модель аналізу, зумовлено аналіз структури і динаміки кошторису доходів і видатків в дошкільних закладах, роз'яснено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, з'ясовано аналіз впливу факторів на результативний показник, охарактеризовано математичний розрахунок результатів застосування, простежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено шляхи поліпшення аналізу кошторису бюджетних установ в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.