Аналіз кошторису доходів і видатків в контрольно-ревізійних органах

Курсова робота (код: kurs45)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність доходів і видатків контрольно-ревізійних органів
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика Контрольно- ревізійного управління в м.Києві
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу доходів і видатків контрольно-ревізійних органів
5. Аналіз кошторисних доходів контрольно-ревізійних органів
6. Аналіз видатків кошторису контрольно-ревізійних органів
7. Аналіз асигнувань і кошторисних видатків контрольно-ревізійних органів в умовах комп'ютерної обробки даних
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки кошторису доходів і видатків в контрольно-ревізійних органах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота має такі розділи як вступ й концептуальні частини і методичні пункти, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури, додаток.

В вступі обстежено вагомість теми курсової роботи та ціль, завдання роботи й розкрито предмет та об’єкт й інформаційні бази й методичний спосіб й наукову новизну роботи.

У теоретичній частині з'ясовано методичну характеристику об’єкту роботи, аналіз міри опрацювання цих тем українськими та закордонними науковцями, визначення і доказ вимоги свого напрямку вивчення питання й характеристику законодавчої основи та наукових джерел і подана оцінка порядку конструкції управління фірми і оцінені його загальні статті діяльності, балансу у русі за колишні 3-4 роки, перспективи розвитку суб’єкта господарської діяльності загалом та за конкретними шляхами, враження стосовно ресурсів покращання ефективності поведінки товариства.

В методологічній рубриці досліджено систему інспектування, методику контролю кошторису доходів і видатків в контрольно-ревізійних органах й розкрито систему бухобліку у організації й методику внутрішньогосподарського контролювання і узагальнення наслідків перевірки, складення звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях визначено результати здійсненого опрацювання за задумом курсової роботи та описані напрями стосовно покращення контролю кошторису доходів і видатків в контрольно-ревізійних органах.

Регістр уживаної літератури збирається із матеріалів, які були використані при вивченні теми. За текстом роботи проставлені виноски на число літератури у переліку.

В додаткових матеріалах показані складені автором конфігурації документів, баланси і форма №2 з річних звітів компанії й інформаційні таблиці й поточні результати аналітичних обчислень а також інші джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик створений узгоджено із методичкою університеті, в котрому він захищався, а також відповідно до правил МОН України. По тексту надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Представлена курсова робота була уже вдало складена у столичному вищому навчальному закладі. Її можливо споживати як приклад для написання особистої курсової роботи чи для точнішого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік, аналіз і аудит орендних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.