Контроль і ревізія операцій із товарно-матеріальними цінностями установ охорони здоров'я

Курсова робота (код: kurs46)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1.Економічний зміст товарно-матеріальних цінностей та значення їх контролю в системі управління установами охорони здоров'я
2.Критичний огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань контролю та ревізії операцій з товарно-матеріальними цінностями установ охорони здоров'я
3.Організаційно - економічна характеристика дитячої лікарні №9 м.Києва
4.Організаційно-інформаційна модель контролю та ревізії операцій із товарно-матеріальними цінностями в закладах охорони здоров'я
5.Методика контролю і ревізії операцій із товарно-матеріальними цінностями установ охорони здоров'я
6. Особливості контролю і ревізії операцій із товарно-матеріальними цінностями в закладах охорони здоров'я в умовах застосування комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій із товарно-матеріальними цінностями установ охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота включає преамбула, а також теоретичні частини, а також аудиторські рубрики й висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури, а також додаткові матеріали.

У передмові оцінено актуальність тематики курсового проекту й ціль і завдання проекту й визначено предмети та об’єкти та інформативні матеріали і методологічні прийоми й наукову новизну проекту.

В теоретичній рубриці висвітлено практичне поняття об’єкту дослідження, аналіз міри опрацювання досліджуваних проблем українськими та зарубіжними фахівцями, визначення і доказ потреби свого напряму вивчення теми й огляд законодавчої підстави, професіональних джерел й надана оцінка порядку конструкції управління підприємства і оцінені його загальні показники діяльності й активу і пасиву у динаміці за останні 3-4 роки та майбутнє господарювання фірми в цілому й за окремими шляхами і оцінки щодо ресурсів підвищення ефективності функціонування фірми.

У прикладному розділі наведено складання програми інспектування і методологію перевірки операцій із товарно-матеріальними цінностями установ охорони здоров'я та роз'яснено систему бухобліку у товаристві, методику внутрішнього контролювання і узагальнення наслідків перевірки й складення висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях вивчено наслідки проведеного дослідження за ідеєю курсової роботи і описані путі відносно покращання аудиту операцій із товарно-матеріальними цінностями установ охорони здоров'я.

Перелік використаних джерел укладається з матеріалів, які були використані при вивченні теми. За текстом роботи вставлені виноски на номер джерела у списку.

У доповненнях показані розроблені студентом форми документів, баланс та звіти про фінансові результати з фінансових звітів суб’єкта господарської діяльності, інформаційні табличні матеріали та попередні результати аналітичних обрахунків, інакші джерела, вживані в курсовому досліджені.

Курсовик виконаний відповідно з методичними рекомендаціями ВИШі, в якому він був зданий, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом відображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Поточна курсова робота була уже благополучно здана у українському інституті. Її можна споживати як стандарт для створення Вашої курсової роботи чи для глибшого вивчення тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит основних засобів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.