Контроль товарних ресурсів торговельних підприємств

Курсова робота (код: kurs47)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність та склад товарних запасів торгівельного підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань контролю і ревізії товарних операцій
3. Організаційно-економічна характеристика ПП "Рубін-С"
4. Організація і планування контрольно-ревізійної роботи
5. Методика ревізії товарних операцій в підприємствах торгівлі
6. Система контролю і ревізії товарних операцій в підприємствах торгівлі в умовах застосування комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю товарних ресурсів торговельних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота включає введення, теоретичні розділи, методологічні основи, а також висновки і пропозиції, реєстр використаної літератури, а також додатки.

У вступі окреслено роль теми курсового проекту та ціль й завдання проекту, проаналізовано предмети і об’єкт, інформацію та методологічні прийоми, наукову новизну проекту.

У теоретичному розділі досліджено економічну характеристику об’єкту роботи, аналіз ступеню опрацювання поточних тем вітчизняними та закордонними фахівцями, визнання і доведення вимоги особистого напряму вивчення проблеми і перегляд правової бази, фахової літератури і надана характеристика системи конструкції керування компанії та охарактеризовані його основні дані господарювання та балансу в русі за попередні 3-4 роки та майбутнє діяльності компанії взагалі та за певними шляхами та оцінки відносно запасів підвищення якості роботи фірми.

У дослідній частині простежено організацію контролю, методику перевірки товарних ресурсів торговельних підприємств, визначено систему бухгалтерського обліку у підприємстві та методику внутрішньогосподарського контролювання, реалізація результатів перевірки і складання висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях визначено наслідки здійсненого опрацювання за концепцією курсової роботи й представлені шляхи відносно вдосконалення перевірки товарних ресурсів торговельних підприємств.

Список використаних джерел укладається із матеріалів, які використовувались при розгляді теми. За текстом курсовика виставлені виноски на номер джерела у списку.

У додатку надані розроблені автором шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан і форма №2 із річної звітності суб’єкта господарювання і інформаційні таблиці і поточні результати оцінювальних розрахунків і другі джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик створений узгоджено із методологічними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був зданий, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту надані графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Ця курсова робота була уже благополучно захищена в українському ВУЗі. Її можливо застосовувати як шаблон для виготовлення власної курсової роботи або для більшого вивчення тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.