Контроль і ревізія достовірності обліку і фінансової звітності підприємств

Курсова робота (код: kurs48)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Фінансова звітність підприємств як основа прийняття управлінських рішень
2. Роль контролю достовірності фінансової звітності в ринкових умовах
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства ТОВ " Круп'яний дім "
4. Організація і планування контролю достовірності обліку і фінансової звітності
5. Методика контролю достовірності обліку і фінансової звітності
6. Аналіз фінансової звітності ТОВ "Круп'яний дім" як інструментарій контролю
7. Контроль достовірності обліку та звітності в умовах застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю достовірності обліку і фінансової звітності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія достовірності обліку і фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота охоплює наступні частини: преамбула, концептуальні розділи й аудиторські частини, а також висновки і пропозиції, реєстр використаної літератури й додатки.

В вступі наведено важливість теми курсової роботи, мету, задачі дослідження та оглянуто предмет, об’єкт та інформаційну базу і методичні засоби та загальну характеристику роботи.

В першому розділі розкрито фінансову сутність об’єкту дослідження, розгляд ступеню розкриття поточних проблем українськими та закордонними фахівцями, визнання і підтвердження необхідності особистого напряму вивчення проблеми, аналіз законодавства і підстави і наукової літератури і висунута характеристика становища структури управління товариства, оцінені його загальні показники господарювання, ресурсів у динаміці за колишні три роки, майбутнє розвитку компанії загалом і за певними шляхами та оцінювання щодо можливостей покращення якості поведінки компанії.

У другому розділі представлено організацію перевірки та методологію перевірки достовірності обліку і фінансової звітності підприємств й висвітлено систему фінансового обліку у організації й методику внутрішньогосподарського контролю й виведення результатів перевірки та створення висновку аудиту.

В висновку розглянуто наслідки зробленого опрацювання за ідеєю курсової роботи і виведені пропозиції відносно покращення контролю достовірності обліку і фінансової звітності підприємств.

Список застосованої літератури збирається із матеріалів, що використовувались при вивченні теми. За текстом курсовика вставлені виноски на номер літератури в списку.

У додатках представлені створені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан, форма №2 з фінансової звітності суб’єкта господарювання і аналітичні таблиці, первинні наслідки аналітичних обчислень й інакші матеріали, вживані у курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно із методикою університеті, в якому він був зданий, а також відповідно до установ МОН України. По тексту надані графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу менеджменту. Представлена курсова робота була уже успішно здана в провідному університеті. Її можливо використовувати як шаблон для створення особистої курсової роботи чи для глибшого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.