Контроль стану бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності підприємства

Курсова робота (код: kurs49)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення бухгалтерського обліку та склад фінансової звітності підприємств
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ВАТ "Світловодський маслосиркомбінат"
4. Організація і планування контрольно-ревізійної роботи
5. Методика контролю бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності
6. Особливості контролю бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності в умовах застосування комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю стану бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія стану бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота складається із підрозділів: вступ, теоретичні бази й контрольні розділи і висновки і пропозиції, реєстр застосованих джерел, додаток.

В вступі досліджено вагомість теми курсового дослідження, мету і завдання проекту, розглянуто предмет і об’єкти й інформаційні бази й методичні засоби й загальну характеристику роботи.

В теоретичному розділі розроблено теоретико-методичну сутність об’єкту роботи, аналіз ступеню розкриття поточних тем нашими та закордонними науковцями, визначення і доведення потреби свого напрямку вивчення питання і оцінку законодавчої підстави і наукових джерел і складена оцінка становища конструкції управління компанії та оцінені його головні дані господарювання та активу і пасиву в динаміці за попередні три роки та перспективи розвитку фірми в цілому, за окремими сторонами та оцінки відносно запасів підвищення ефективності поведінки суб’єкта господарської діяльності.

В другій рубриці досліджено організацію інспектування і методологію контролю стану бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності підприємства й визначено систему бухобліку в фірмі та методику внутрішньогосподарського контролю, виведення результатів ревізії і написання висновку контролю.

В висновку простежено наслідки проведеного досліду за концепцією курсового проекту й виведені напрями для покращення контролю стану бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності підприємства.

Список вживаної літератури укладається з матеріалів, які були використані при вивченні проблеми. По тексту роботи виставлені виноски на номер джерела у регістрі.

У доповненнях надані складені автором форми документів, баланси і звіт про сукупний дохід з річних звітів компанії та аналітичні табличні матеріали й первинні наслідки аналітичних обчислень, інакші джерела, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик зроблений згідно з методологічними рекомендаціями інституті, в якому він був захищений, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту надані графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу менеджменту. Представлена курсова робота була уже благополучно складена в столичному університеті. Її можна вживати як приклад для виготовлення своєї курсової роботи чи для глибшого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.