Аудит дебіторської заборгованості та ефективності її використання на підприємстві

Курсова робота (код: kurs5)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської заборгованості
2. Дослідження нормативно-правової бази і спеціальної літератури з контролю і ревізії дебіторської заборгованості
3. Організаційно-економічна характеристика ПП "Союз-свет"
4. Організаційно-інформаційна модель аудиту дебіторської заборгованості
5. Методика контролю дебіторської заборгованості та шляхи її вдосконалення
6. Методика аудиту дебіторської заборгованості в умовах застосування новітніх комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю дебіторської заборгованості та ефективності її використання на підприємстві, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит дебіторської заборгованості та ефективності її використання"Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота розподіляється на: введення і теоретичні бази і контрольні частини і висновки і пропозиції, список уживаної літератури, а також додаткові матеріали.

В введенні досліджено значення тематики курсового проекту й мету та завдання дослідження та розглянуто предмети, об’єкт, інформаційну базу і методичні засоби й отримані результати проекту.

В теоретичному розділі розроблено загальну суть предмету курсової, оцінку міри опрацювання цих тем вітчизняними та іноземними вченими, визнання і доказ потреби особистого напряму дослідження теми, перегляд нормативної основи та професійних джерел і зроблена оцінка стану конструкції управління товариства й оцінені його загальні показники господарювання й ресурсів в динаміці за колишні три роки й можливості господарювання суб’єкта господарської діяльності загалом, за деякими сторонами та оцінки відносно ресурсів покращення ефективності роботи компанії.

В дослідному пункті окреслено організацію контролю та проведення контролю дебіторської заборгованості та ефективності її використання на підприємстві та представлено систему бухгалтерського обліку в фірмі та методику внутрішнього контролювання та виведення результатів перевірки та складення звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях розроблено наслідки реалізованого вивчення за замислом курсової роботи й окреслені шляхи для удосконалення аудиту дебіторської заборгованості та ефективності її використання на підприємстві.

Перелік використаних джерел укладається із матеріалів, які використовувались при вивченні тематики. За текстом курсовика виставлені посилання на число літератури в реєстрі.

У додаткових матеріалах представлені розроблені студентом шаблони документів, форма №1 і звіти про фінансові результати з фінансових звітів фірми та інформативні таблиці й поточні результати оцінювальних розрахунків а також інакші джерела, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик створений узгоджено з методичними рекомендаціями інституті, в якому він захищався, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. По тексту зображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Представлена курсова робота була уже якісно здана в українському ВУЗі. Її можна вживати як стандарт для написання Вашої курсової роботи чи для глибшого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.