Контроль фінансового стану підприємств сфери АПК

Курсова робота (код: kurs50)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансового стану підприємства сфери АПК
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань контролю фінансового стану підприємства АПК
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організація і планування контрольно-ревізійної роботи
5. Методика контролю фінансового стану підприємства АПК
6. Особливості контролю і ревізії фінансового стану установи АПК в умовах застосування комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю фінансового стану підприємств сфери АПК, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія фінансового стану сфери АПК"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота структурується на: передмова й концептуальні основи, практичні розділи та висновок, список використаної літератури і додаткові матеріали.

В преамбулі досліджено актуальність теми курсової роботи й ціль й задачі проекту та висвітлено предмет й об’єкт і інформаційну базу й методи й наукову новизну роботи.

В концептуальному розділі визначено методичний зміст предмету роботи, аналіз рівня опрацювання досліджуваних тем нашими та зарубіжними фахівцями, визначення і доведення доцільності власного напряму вивчення питання і огляд правової підстави та спеціальних джерел й подана характеристика порядку побудови менеджменту суб’єкта господарювання і охарактеризовані його головні показники діяльності, активу і пасиву в динаміці за колишні три періоди і перспектива діяльності суб’єкта господарської діяльності взагалі і за окремими напрямами й оцінювання відносно ресурсів покращення якості поведінки компанії.

В другому розділі визначено організацію контролю й методику аудиту фінансового стану підприємств сфери АПК та розкрито систему фінансового обліку в компанії й методику внутрішнього контролю і виведення наслідків перевірки й складення звіту контролю.

У висновку з'ясовано наслідки зробленого вивчення за темою курсового проекту, представлені шляхи стосовно вдосконалення контролю фінансового стану підприємств сфери АПК.

Регістр уживаних джерел складається із матеріалів, що використовувались при вивченні теми. За текстом роботи виставлені виноски на номер літератури в списку.

У додатку представлені складені автором шаблони документів, баланси й звіти про фінансові результати із річної звітності суб’єкта господарської діяльності і інформаційні таблиці а також загальні наслідки аналітичних обчислень й інакші матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений згідно з методологічними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був зданий, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. По тексту вставлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Представлена курсова робота була уже благополучно захищена в київському ВУЗі. Її можна споживати як приклад для написання Вашої курсової роботи або для точнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.