Контроль та ревізія операцій з необоротними активами на підприємствах

Курсова робота (код: kurs51)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність необоротних активів на підприємствах
2. Характеристика контрольно-ревізійного процесу операцій з необоротними активами на промислових підприємствах
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань контролю і ревізії операцій з необоротними активами на підприємствах
4. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Фіншай"
5. Організаційно-інформаційна модель контролю і ревізії операцій з необоротними активами на підприємствах
6. Організація та планування контролю та ревізії операцій з необоротними активами на підприємствах
7. Методика контролю та ревізії операцій з необоротними активами на підприємствах
8. Застосування "АРМ фахівця" в процесі контролю і ревізії операцій з необоротними активами на підприємствах
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з необоротними активами на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на: вступ й концептуальні основи, прикладні пункти, а також висновки і пропозиції, регістр використаної літератури та додатки.

У вступі розроблено роль тематики курсового дослідження й мету, завдання роботи й обстежено предмети, об’єкт, інформаційні бази й методичний спосіб і напрямки апробації проекту.

У першій рубриці висвітлено методичне поняття об’єкту курсової, аналіз міри розробки поточних проблем вітчизняними та зарубіжними ученими, визначення і підтвердження потреби свого напряму дослідження проблеми та огляд нормативної бази, спеціальної літератури, надана характеристика порядку структури менеджменту підприємства та охарактеризовані його загальні показники господарювання й балансу в динаміці за попередні 3-4 роки, майбутнє господарювання компанії взагалі, за відокремленими напрямами й оцінювання щодо запасів покращення ефективності поведінки суб’єкта господарської діяльності.

В аналітичному пункті розроблено складання програми перевірки і методологію аудиту операцій з необоротними активами на підприємствах, простежено систему фінансового обліку у фірмі та методику внутрішньогосподарського контролю, узагальнення результатів перевірки та створення звіту контролю.

У висновках і пропозиціях окреслено результати проведеного досліду за задумом курсового проекту і окреслені напрями стосовно покращання аудиту операцій з необоротними активами на підприємствах.

Список уживаної літератури складається з матеріалів, які були використані при розгляді тематики. По тексту курсовика вставлені посилання на число джерела в реєстрі.

В додаткових матеріалах надані складені студентом форми документів, баланси та звіт про сукупний дохід із статистичної звітності компанії й інформативні таблиці, первинні наслідки аналітичних розрахунків і другі матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно з методичними рекомендаціями ВУЗу, де він захищався, а також відповідно до вимог МОН України. За текстом представлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Запропонована курсова робота була вже успішно захищена у провідному інституті. Її можна вживати як приклад для написання власної курсової роботи або для точнішого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат на оплату праці підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.