Аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ
Курсова робота (код: kurs52)
Зміст
1. Місце і роль аналізу дебіторською і кредиторською заборгованістю в системі управління бюджетною установою
2. Економічна сутність і значення дебіторської та кредиторської заборгованості
3. Економіко - правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ
4. Організаційно-економічна характеристика Відділу освіти Голосіївської районної державної адміністрації
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ.
6. Методика аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ
7. Організація і методика аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості в умовах електронної обробки даних
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном
надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Структура курсової роботи по проблемі
Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі роз'яснено актуальність оцінки розрахунків з кредиторами, визначено мету і завдання курсової роботи, а також сформульовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження проаналізовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, опрацьовано науковий зміст кредиторської заборгованості, досліджено нормативно-правову базу з аналізу, обстежено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, охарактеризовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, висунуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи оглянуто розробку і обґрунтування методики аналізу, окреслено організаційно-інформаційну модель аналізу, висвітлено аналіз структури і динаміки дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ, простежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, з'ясовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розкрито розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, зумовлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено пропозиції щодо удосконалення аналізу кредиторської заборгованості в умовах ринкових відносин.