Аналіз використання основного капіталу підприємства

Курсова робота (код: kurs54)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основного капіталу, розміщення, ефективність та інтенсивність його використання в акціонерних товариствах.
2. Огляд нормативно-правової бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу основного капіталу підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу використання основного капіталу підприємств
5. Методика аналізу використання основного капіталу в акціонерних товариствах
6. Аналіз використання основного капіталу в умовах обробки економічної інформації за допомогою ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання основного капіталу підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз використання основного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі опрацьовано актуальність аналізу джерел фінансування, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також оцінено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи надано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, досліджено сутнісне значення власного капіталу підприємства, простежено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, окреслено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, з'ясовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи висунуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розкрито об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, наведено організацію і здійснення оцінки наявності використання основного капіталу підприємств, роз'яснено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висвітлено здійснення чинникового аналізу, обстежено фінансову оцінку ефективності використання, вивчено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено шляхи поліпшення аналізу власного капіталу підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.