Аналіз складу активів підприємства та шляхи удосконалення їх структури

Курсова робота (код: kurs56)

Предмет: економіка підприємства

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність та класифікація активів підприємства
2. Огляд законодавчої та нормативної бази з питань дослідження
3. Організаційно - економічна характеристика підприємства
( на матеріалах якого виконується робота)
4. Мета, задачі та принципи управління активами підприємства
5. Характеристика основних показників ефективності управління активами підприємства
6. Шляхи удосконалення структури активів підприємства
7. Використання ПЕОМ при управлінні активами підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства складу активів підприємства та шляхи удосконалення їх структури, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складається із підрозділів: преамбула, концептуальні бази, аналітичні основи і висновок, список використаної літератури, додаткові матеріали.

В преамбулі висвітлено важливість теми курсового проекту й мету та задачі проекту, представлено предмети й об’єкти й інформативні матеріали та методи і наукову новизну проекту.

У концептуальному розділі оглянуто теоретико-методичну сутність об’єкту курсової, оцінку ступеню опрацювання досліджуваних проблем вітчизняними та зарубіжними вченими, визнання і доказ вимоги власного напряму опрацювання проблеми й перегляд правової підстави й професіональної літератури і зроблена характеристика становища побудови управління товариства та оцінені його загальні дані діяльності, активу і пасиву в русі за колишні 3-4 періоди, можливості розвитку компанії загалом й за відокремленими напрямами та оцінку стосовно ресурсів підвищення ефективності функціонування компанії.

В практичній частині представлено організацію контролю та методику перевірки складу активів підприємства та шляхи удосконалення їх структури, простежено систему бухобліку в компанії й методику внутрішнього контролювання і виведення результатів контролю та складення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях оглянуто результати зробленого досліду за концепцією курсового проекту і представлені напрями щодо покращання контролю складу активів підприємства та шляхи удосконалення їх структури.

Регістр вживаної літератури укладається із матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. За текстом роботи виставлені посилання на номер літератури в переліку.

В додатку надані складені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіти про фінансові результати з статистичної звітності компанії й інформативні табличні матеріали а також попередні результати аналітичних обчислень та інші джерела, використані у курсовому проекті.

Курсовик створений відповідно з методичкою вищому навчальному закладі, в котрому він був зданий, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту представлені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Поточна курсова робота була вже якісно складена у українському університеті. Її можливо вживати як стандарт для написання своєї курсової роботи або для сильнішого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.