Управління комерційним ризиком підприємств торгівлі

Курсова робота (код: kurs58)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Теоретичні основи управління комерційним ризиком на торговельному підприємстві
1.1. Сутність комерційної діяльності з притаманними їй ризиками
1.2. Загальна стратегія управління комерційним ризиком торговельного підприємства
2. Дослідження рівня комерційного ризику ВАТ "Універмаг "Дарниця" по товарній групі "Тканини" на всіх стадіях комерційної діяльності підприємства
2.1. Аналіз рівня комерційного ризику на стадії укладання договорів і виконання договірних зобов'язань
2.2. Визначення і оцінка комерційного ризику ВАТ "Універмаг "Дарниця" при реалізації тканин
2.3. Дослідження механізму розрахунків з покупцями і формування фінансових результатів з притаманним цій стадії комерційним ризиком
3. Розробка системи заходів протидії ризиковим явищам
3.1. Шляхи зниження комерційного ризику торговельного підприємства на стадії товаропостачання
3.2. Пошук шляхів зниження комерційного ризику для стимулювання реалізації тканин у ВАТ "Універмаг "Дарниця"
3.3. Розробка заходів мінімізації фінансових втрат торговельного підприємства на стадії отримання виручки за реалізовані товари
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю комерційним ризиком торговельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота має такі розділи як введення, концептуальні розділи, а також контрольні основи і висновки і пропозиції, перелік вживаних джерел й додаток.

У передмові опрацьовано значення тематики курсової роботи і ціль й завдання дослідження та окреслено предмет та об’єкт та інформативні матеріали та методи та отримані результати дослідження.

В теоретичному розділі проаналізовано методичну суть об’єкту роботи, розгляд рівня розробки цих питань вітчизняними та іноземними науковцями, визнання і обгрунтування доцільності власного напрямку вивчення проблеми й аналіз законодавства і підстави й фахових джерел й подана аналітика стану структури керування суб’єкта господарської діяльності й оцінені його загальні дані господарювання та активу і пасиву у динаміці за останні три роки й перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності в цілому та за відокремленими сторонами й враження стосовно можливостей покращення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

В аналітичній рубриці наведено організацію контролю й методику перевірки комерційним ризиком торговельного підприємства, оглянуто систему бухгалтерського обліку у компанії й методику внутрішньогосподарського контролювання та виведення наслідків ревізії, складення звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях визначено результати виконаного вивчення за ідеєю курсового проекту, показані шляхи відносно покращання перевірки комерційним ризиком торговельного підприємства.

Регістр вживаних джерел складається з матеріалів, що були використані при розгляді теми. За текстом курсовика проставлені посилання на номер джерела у реєстрі.

У додаткових матеріалах представлені розроблені автором форми документів, форма №1 й звіт про сукупний дохід з статистичної звітності фірми, аналітичні таблиці і первинні результати оцінювальних обчислень і інші джерела, використані у курсовому досліджені.

Курсовик створений згідно із методологічними рекомендаціями ВУЗу, де він був захищений, а також згідно до установ МОН України. За текстом надані ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Запропонована курсова робота була уже успішно здана в столичному вищому навчальному закладі. Її можливо споживати як приклад для виготовлення власної курсової роботи або для сильнішого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.