Контроль і ревізія виконання кошторису доходів і видатків в органах державної влади

Курсова робота (код: kurs6)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність кошторису доходів і видатків органів виконавчої влади
2. Економіко-правова характеристика нормативної бази та спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика Cосницької районної державної адміністрації
4. Організаційно-інформаційна модель контролю і ревізії виконання кошторису в бюджетних установах
5. Організація і методика контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків в органах державної влади
6. Контрольі ревізія кошторису доходів і видатків в Сосницькій районній державній адміністрації
7. Застосуаання АРМ фахівця при контролі і ревізії виконання кошторису в органах виконавчої влади
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю виконання кошторису доходів і видатків в органах державної влади, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має такі розділи як преамбула та концептуальні основи, а також прикладні основи, висновок, перелік вживаних джерел й додаткові матеріали.

В вступі роз'яснено роль тематики курсового дослідження, ціль й завдання проекту, роз'яснено предмети і об’єкти й інформацію й методичний спосіб і отримані результати дослідження.

В концептуальному пункті досліджено практичний зміст об’єкту роботи, аналіз міри розробки цих проблем вітчизняними та закордонними ученими, визначення і підтвердження вимоги власного напрямку опрацювання проблеми і обстеження нормативної основи й професіональної літератури і подана оцінка порядку структури менеджменту суб’єкта господарської діяльності й проаналізовані його загальні статті діяльності та балансу в русі за попередні 3-4 періоди та можливості діяльності фірми загалом та за певними курсами, враження відносно резервів покращання ефективності поведінки фірми.

У другій частині розкрито складання програми інспектування, методику контролю виконання кошторису доходів і видатків в органах державної влади і проаналізовано систему бухобліку в підприємстві та методику внутрішнього контролю й узагальнення результатів перевірки та створення висновку контролю.

У висновках і пропозиціях визначено наслідки проведеного вивчення за концепцією курсового дослідження, репрезентовані шляхи для покращення перевірки виконання кошторису доходів і видатків в органах державної влади.

Список застосованих джерел складається з матеріалів, що використовувались при дослідженні теми. По тексту курсовика проставлені виноски на номер літератури в регістрі.

У додатках надані створені студентом конфігурації документів, форма №1 та форма №2 із річних звітів фірми та інформаційні табличні матеріали й попередні результати оцінювальних обчислень та інші матеріали, вживані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний узгоджено із методичкою інституті, де він був зданий, а також узгоджено до вимог МОН України. По тексту зображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Поточна курсова робота була вже вдало здана у київському інституті. Її можна вживати як стандарт для створення особистої курсової роботи чи для сильнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.