Контроль витрат і собівартості продукції промислових підприємств

Курсова робота (код: kurs7)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат і собівартості продукції підприємства промисловості.
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та спеціальної літератури з контролю та ревізії витрат і собівартості продукції
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель контролю витрат і собівартості продукції промислових підприємств.
5. Організація і планування контрольно-ревізійної роботи
6. Методика контролю та ревізії операційних витрат і собівартості реалізованої продукції
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю витрат і собівартості продукції промислових підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота розподіляється на: вступ та теоретичні рубрики і аудиторські частини і висновки і пропозиції, список вживаних джерел, додаток.

В передмові оглянуто значення тематики курсового проекту й мету та завдання роботи й представлено предмет і об’єкт, інформацію і методичний спосіб, загальну характеристику роботи.

У теоретичній рубриці проаналізовано фінансовий зміст об’єкту курсової, розгляд рівня розкриття поточних проблем вітчизняними та зарубіжними вченими, визначення і доказ доцільності свого напряму опрацювання теми та характеристику права і бази і наукових джерел, висунута характеристика порядку конструкції керування товариства та оцінені його головні показники діяльності та ресурсів в динаміці за попередні три періоди і перспектива діяльності товариства загалом й за деякими курсами, оцінки щодо можливостей підвищення якості поведінки товариства.

В прикладному пункті обстежено планування контролю й здійснення перевірки витрат і собівартості продукції промислових підприємств і досліджено систему фінансового обліку в компанії, методику внутрішньогосподарського контролювання й узагальнення результатів ревізії і написання висновку аудиту.

У висновку охарактеризовано наслідки проведеного досліду за ідеєю курсового проекту і показані шляхи відносно вдосконалення перевірки витрат і собівартості продукції промислових підприємств.

Перелік використаних джерел укладається з матеріалів, які були використані при вивченні проблеми. По тексту курсовика проставлені виноски на номер джерела в регістрі.

В додатку надані складені автором конфігурації документів, баланс, звіт про сукупний дохід із річної звітності фірми і інформативні табличні матеріали а також попередні результати оцінювальних розрахунків, інакші джерела, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик створений згідно з методологічними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він захищався, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Представлена курсова робота була уже вдало здана у українському ВУЗі. Її можливо використовувати як шаблон для виготовлення своєї курсової роботи чи для глибшого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.